تقریبا تمام محصولات الکترونیکی بخصوص لوازم خانگی پس از مدتی استفاده، به تعمیر و سرویس نیاز پیدا می‌کنند و دقیقا همینجاست که سوال بسیار مهم؛ «برای رفع ایرادات و حل مشکلات به سراغ چه کسانی برویم» در ذهن‌ها شکل می‌گیرد؟ مسلماً تماس با نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش و درخواست خدمات و تعمیرات از افراد متخصص، اشخاصی که سال‌هاست در این زمینه فعالیت داشتند و نسبت به کوچک‌ترین قطعات موجود در ماشین لباسشویی بوش آشنایی دارند، بهترین گزینه موجود است.

تعمیر لباسشویی بوش

تعمیرات لباسشویی بوش یکی از برجسته‌ترین خدماتی‌ست که توسط شرکت سناپویان به عنوان نمایندگی خدمات پس از فروش بوش در ایران، با همکاری متخصصان و افراد باتجربه این صنعت ارائه شده و آماده خدمات‌رسانی به مشترکین است. اما اجازه دهید کمی بیشتر درخصوص خدمات این شرکت و مشکلاتی که حضور یک متخصص را الزامی می‌کند، صحبت کنیم.

ماشین لباسشویی منزل شما چه نوعی است؟ در اینجا باید بگوییم؛ فرقی نمی‌کند کدام مدل از این لوازم خانگی پر کاربرد را در منزل استفاده می‌کنید، در صورت بروز نشانه‌ها و علائم خرابی در ماشین لباسشویی بوش، حتما با تکنسین‌های شرکت سناپویان تماس بگیرید. در زیر به اختصار برخی از این علائم آورده شده است:

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

علائم خرابی در ماشین لباسشویی بوش

بروز مشکل و خرابی در ماشین لباسشویی بوش می‌تواند دلایل بسیار زیادی داشته باشد که برخی از آنها عبارتند از:

 • سروصدای بسیار زیاد
 • روشن نشدن دستگاه
 • عدم چرخش دیگ
 • خالی و پرنشدن آب به شکل صحیح
 • داغ شدن بیش از اندازه دستگاه
 • نشت آب در حین آبگیری
 • استشمام بوی سوختگی

درواقع تمامی کاربران باید پس از مشاهده چنین علائمی، بلافاصله با نمایندگی‌ مجاز برند بوش در ایران تماس گرفته و درخواست تعمیر ماشین لباسشویی خود را به ثبت برسانند.

چه زمانی باید از نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش کمک بگیرید؟

برای هر ماشین لباسشویی امکان دارد مشکلات متداولی ایجاد شود که اولین اصل برای تعمیر لباسشویی بوش توسط تکنسین‌های نمایندگی لباسشویی بوش پیداکردن منشاء ایراد است که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از:

عدم چرخش دیگ: زمانی که ماشین لباسشویی بوش در حالت آماده‌به‌کار است اما دیگ آن نمی‌چرخد به‌منزله هشداری برای خرابی موتور دستگاه لباسشویی خواهد بود که باید به سرعت با مرکز تماس شرکت سناپویان ارتباط بگیرید.

عدم تخلیه آب: درصورتی‌که ماشین لباسشویی آب را به‌خوبی تخلیه نمی‌کند امکان دارد که چنین مشکلی مربوط به پمپ تخلیه لباسشویی بوش باشد که این مشکل به‌طور معمول با ایجاد صدای ناهنجاری همراه است.

بازنشدن درب: امکان دارد که بعد از تمام شدن مراحل شست‌وشو، در ماشین لباسشویی باز نشود. در این حالت می‌توانید برای بازکردن درب آن از ضامن اضطراری استفاده کنید و بعد از آن برای پیگیری مشکل از تکنسین‌های سناپویان درخواست کمک کنید.

داغ‌کردن دستگاه: هیدرواستات لباسشویی بوش یکی از قطعاتی است که در تنظیم کنترل سطح آب نقش دارد و درصورتی‌که مشکلی برای عملکرد این بخش به‌وجود آید معمولا نشانه‌هایی مانند گرم‌شدن بیش از حد لباسشویی را نشان می‌دهد.

برق داشتن بدنه: نقص فنی و خرابی در اتصالات برقی و داخلی دستگاه، زنگ‌زدگی پریز برق، فرسودگی سیم‌پیچ‌ها و برخی موارد دیگر می‌تواند منجر به بروز چنین مشکلی شود که تماس با شرکت سناپویان می‌تواند در زمینه تعمیرات لباسشویی بوش به شما کمک کند.

اهمیت عیب یابی در تعمیر لباسشویی بوش

یکی از مهم‌ترین مراحل تعمیر ماشین لباسشویی، عیب یابی آن است. درواقع تکنسین‌های شرکت بوش قبل از هرگونه اقدام با بررسی ارورها، علت بروز مشکل و ارور را کشف کرده و سپس با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار دارند و دانش و تخصص خود، به رفع آن می‌پردازند.

البته فراموش نکنید؛ اگر فاز سرویس و نگهداری را به درستی پیش ببرید و در زمان درست به سرویس ماشین لباسشویی بپردازید، عیب یابی‌ها تا قبل از اینکه به مشکل تبدیل شوند شناسایی شده و برطرف خواهند شد. به این ترتیب حتی هزینه به مراتب پایین‌تری را پرداخت خواهید کرد.

چرا تعمیرات لباسشویی بوش باید توسط نمایندگی لباسشویی بوش انجام گیرد؟

ماشین لباسشویی را باید یکی از مهم‌ترین وسایل برقی خانه و آشپزخانه دانست که در صورت بروز مشکل در آن باید حتما از یک متخصص و تکنسین باتجربه و کاربلد کمک بگیرید. در این میان فراموش نکنید که تعمیر ماشین لباسشویی بوش کاری بسیار حساس و تخصصی بوده و نباید به سادگی از کنار آن گذشت.

در گذشته قطعات این دستگاه بسیار ساده بوده و دیده‌ایم که تقریبا همه توانایی تعمیر آنها را داشته‌اند. اما این روزها با پیشرفت تکنولوژی، این ماشین کاربردی نیز دستخوش تغییر شده است. ساختار پیچیده، هوشمند شدن، وجود چندین برنامه شستشو، صفحه نمایش، قفل کودک و…. همگی عواملی هستند که حضور فردی متخصص و تکنسینی باتجربه از نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش را برای تعمیرات ماشین لباسشویی و رفع ارورهای آن ضروری کرده اند.

برای این منظور می‌توانید با خیالی آسوده برای رفع مشکل و ارورهای به وجود آمده در ماشین لباسشویی بوش خود به متخصصان کارآزموده سناپویان اعتماد کنید.

خصوصیات تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش شرکت سناپویان

تکنسین‌های شرکت سناپویان به عنوان نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش، در مرحله اول هماهنگی‌های لازم جهت حضور در منزل را انجام می‌دهند. سپس در لحظه ورود تگ اسم خود و نام سناپویان که بر روی لباس آنها حک شده به همراه لباس یکدست و بسیار مرتب آنها نظر شما را جلب خواهد کرد که نشان از حرفه‌ای بودن تیم تکنسین این مجموعه دارد.

در مرحله دوم آنها سوالاتی را درخصوص ماشین لباسشویی اعم از زمان بروز ارور یا مشکل، نحوه استفاده و نگهداری از ماشین لباسشویی توسط کاربر و سایر موارد مهم را مطرح می‌کنند. درواقع این اطلاعات به آنها کمک می‌کند تا سریع‌تر و بهتر دلیل بروز مشکل را تشخیص داده و به رفع آن بپردازند.

پس از اتمام کار نیز آنها تمام وسایل را جمع‌آوری کرده و ماشین لباسشویی بوش را دوباره به جای اصلی‌ خود برمی‌گردانند و همه چیز به مانند روز اول خواهد شد.

چرا ماشین لباسشویی بوش ارور می‌دهد؟

ارورهای لباسشویی یعنی ایراداتی که قطعات دستگاه دچار نقص فنی می‌شوند به صورت کد خطا لباسشویی بوش با توجه به مدل دستگاه روی صفحه نمایشگر نشان می‌دهد که هر کد خطا مربوط به نقص قطعه ای مشخص که از روی جدول ارورها بدون وجود ابزار خاصی می‌توان تشخیص درست بدهیم.  ارورهای ساده قابل رفع می‌باشند ولی با وجود ارورهای تخصصی دستگاه باید حتماً توسط تکنسین متخصص مرکز خدمات پس از فروش شرکت سناپویان بررسی ‌شود تا دستگاه سرویس و رفع ایراد به صورت استاندارد برطرف شود.

ریست لباسشویی بوش چگونه انجام می‌شود؟

ریست کردن لباسشویی بوش به معنی حذف برنامه انتخابی و برگشت به تنظیمات اولیه کارخانه و یا پاک شدن برنامه می‌باشد. برای این کار بهترین راه  این است که ابتدا دستگاه را از برق کشیده و بعد از گذشت حدود ۵ دقیقه، دستگاه را به برق وصل نموده و یک برنامه دلخواه انتخاب کنید. بعد از گذشت حدود ۳ دقیقه وقتی دستگاه کاملاً آبگیری کرده و چرخش را شروع کرد، دستگاه را روی حالت Off قرار داده و سپس روشن کنید.

برنامه تخلیه آب که زمان یک دقیقه دارد را انتخاب نمایید و دکمه استارت را فشار دهید تا دستگاه عمل تخلیه آب را انجام دهد و بعد از پایان، دستگاه را خاموش کنید و دستگاه کاملاً ریست شده و برای برنامه جدید آماده است. برای ریست فکتوری نیاز است تا برد دستگاه توسط مهندس الکترونیک شرکت باز شود و بعد از پاکسازی برنامه قبلی، برنامه جدید مناسب با مدل و سریال دستگاه نصب شود.

نحوه کار لباسشویی بوش چگونه است؟

طرز کار ماشین‌های لباسشویی بوش در انواع مختلف تقریباً یکسان است. در ابتدا باید ماشین لباسشویی را روشن نماییم در بعضی مدل‌های ساده‌تر با گردش کلید ولوم برنامه‌ها دستگاه را از حالت خاموش خارج کرده و روی برنامه دلخواه شستشو قرار دهید. دستگاه آماده فعالیت و شست و شو می‌باشد که با زدن دکمه استارت دستگاه شروع به کار می‌کند.

در مدل‌های پیشرفته دکمه برنامه POWER کلید روشن خاموش وجود دارد که بعد از فشار دادن کلید دستگاه روشن می‌شود. سپس می‌توانید توسط ولوم اصلی دستگاه انواع  شست و شوها و یکی از برنامه‌ها را انتخاب نمایید و سپس از برنامه آپشن‌ها مثلاً اضافه کردن زمان شست و شو یا آبکشی بیشتر یا کلید ضد چروک، درجه حرارت دلخواه شست و شوی اقتصادی، تنظیم تایم تاخیر در کارکرد به دلخواه، بستگی به نوع لباسی که از نظر جنس و وزن که داخل لباسشویی قرار داده اید و برنامه مور نظر را انتخاب نموده و درب را بسته، دستگاه آماده کار می‌باشد. شما می‌توانید با زدن دکمه استارت دستگاه را راه اندازی کنید و شروع به کار نمائید.

نحوه فعال کردن سیستم دوز هوشمند برای ماشین لباسشویی بوش

 

این ویدئو نشان می دهد که چگونه مخزن‌های مواد شوینده را در ماشین لباسشویی بوش خود پر کنید و گزینه های دوز مختلف چیست. همچنین کدام برنامه ها اجازه نمی دهند دوز خودکار فعال شود. و چه زمانی ممکن است غیرفعال کردن دوز خودکار مفید باشد.

به لطف i-DOS، ماشین‌های لباسشویی مهندسی دقیق بوش هوشمندتر شدند. فناوری دوز هوشمند لباسشویی بوش به طور خودکار تنظیم صحیح، میزان مواد شوینده و آب را برای شستشوی کامل لباس‌ها پس از شستشو تعیین می‌کند. فقط هر چند وقت یکبار ظروف بزرگ داخلی مواد شوینده و نرم کننده را پر کنید و اجازه دهید i-DOS بقیه کارها را انجام دهد.

چگونه درب ماشین لباسشویی بوش را باز کنیم؟

برای باز کردن درب لباسشویی ابتدا بعد از اتمام کار دستگاه باید خاموش نمایید حدود ۳ تا ۵ دقیقه بعد از اتمام کار صبر نمایید درب دستگاه را توسط دستگیره باز نمایید و در بعضی از مدل‌های جدید دستگیره ندارد باید درب را به سمت بیرون به آرامی بکشید تا باز شود اگر درب باز نشود دلایل مختلفی دارد. ابتدا باید از تمام شدن برنامه مطمئن باشید سپس چک کنید داخل دستگاه که درست شسته و آبکشی و مرحله خشک کردن انجام شده باشد یعنی تخلیه آب کامل انجام شده باشد و سپس میکروسوئیچ درب خوب باز و بسته نمایید و تست کنید.

چرا درب ماشین لباسشویی بوش باز نمی شود؟

دلایل باز نشدن درب ماشین لباسشویی بوش این است که ابتدا باید از تمام شدن برنامه مطمئن شویم یعنی برنامه مراحل کار خود را درست به پایان رسانده و ممکن است عدم تخلیه کامل آب در مرحله آخر خشک کردن صحیح انجام نشده باشد و تست دستگیره درب باید بررسی شود که شکستگی نداشته باشد. بعد تست قفل درب یا میکروسوئیچ حرارتی خراب نباشد در آخر می‌تواند برد دستگاه مشکل داشته باشد که نتواند برنامه را درست به پایان برساند و فرمان باز شدن درب را نشان نمی‌دهد. در این صورت بهتر است با شرکت خدمات پس از فروش سناپویان تماس حاصل نمایید.

چگونه قفل کودک ماشین لباسشویی بوش را باز کنیم؟

قفل کودک در لباسشویی بوش یک قابلیت استاندارد است که باید در اکثر ماشین‌های لباسشویی وجود داشته باشد. این قابلیت به علت مراقبت کودکان کنجکاو در هنگام بازی و جلوگیری از آسیب دیدن تصادفی آنها در هنگام روشن شدن ماشین لباسشویی است. فعال و غیر فعال کردن قفل کودک در انواع مدل‌های ماشین لباسشویی بوش متفاوت است که در زیر به هر کدام می پردازیم:

قفل کودک لباسشویی بوش که با پسوند‌های WAB, WAX, WA‏ یا WAQ شروع می‌شوند: برای فعال و غیرفعال کردن قفل کودک در لباسشویی‌های ۶ کیلویی کافی است که دکمه استارت روی پنل جلوی دستگاه را به مدت ۵ ثانیه فشار دهید تا قفل فعال شود. هنگام قفل شدن روی صفحه نمایش لباسشویی علامت کلید یا علامت CL نمایش داده می‌شود. برای باز کردن نیز باید مجدداً کلید استارت را ۵ ثانیه نگه دارید تا قفل کودک غیر فعال شود و دستگاه به حالت اول بازگردد.

فعال یا غیر فعال کردن قفل کودک در لباسشویی‌های ۴ نفره که با پسوند WAN شروع می‌شوند: برای فعال کردن قفل کودک ابتدا باید روی صفحه نمایشگر دو کلید RPM و FINISHED را بیابید. سپس بر روی این دو کلید علامت گذاری شده، عکس کلید را مشاهده می‌کنید به این ترتیب با نگه داشتن این دو کلید به مدت ۳ الی ۵ ثانیه دستگاه روی برنامه انتخابی شما قفل می‌شود. برای باز شدن قفل نیز باید این دو کلید را همزمان نگه دارید.

در مدل‌ها لباسشویی ۹ کیلویی آیدوز و سری ۶: روش فعال کردن و غیر فعال کردن در برخی دیگر از مدل سری ۶ ساده است. در این مدل‌ها روی صفحه نمایش لمسی ماشین لباسشویی بوش دکمه قفل کودک با یک کلید مشخص شده است. این دکمه را به مدت ۳ تا ۵ ثانیه نگه دارید تا قفل فعال شود و سپس برای باز کردن کافی است کلید قفل را به مدت ۳ تا ۵ ثانیه نگه دارید تا قفل دستگاه باز شود.

چگونه فقط از خشک کن لباسشویی بوش استفاده کنیم؟

در لباسشویی‌های بوش امکان استفاده خشک کن تنها وجود دارد. ابتدا باید مقدار مشخص لباس خیس یا مرطوب را در داخل سبد لباسشویی قرار داده و سپس به نسبت نوع لباس سرعت دور خشک کن را تنظیم نموده و در آخر کلید استارت یا شروع کار را می‌زنیم تا دستگاه شروع به کار نماید.

دکمه خشک کن لباسشویی بوش کدام است؟

کلید  SPIN دکمه خشک کن  لباسشویی بوش است.

نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی بوش

حتی اگر ماشین لباسشویی بوش خود را به تازگی خریداری کرده‌اید و هیچ نیازی به تعمیر و نگهداری ندارید، باز هم روی متخصصان و تکنسین‌های شرکت سناپویان حساب کنید. زیرا بخش نصب و راه‌اندازی شرکت، نه تنها به شما در عبور از این مرحله کمک می‌کند، بلکه آموزش‌های لازم برای استفاده درست و عدم بروز مشکل را نیز ارائه می‌دهد.

سرویس های دوره‌ای لباسشویی بوش

همواره گفته می‌شود؛ پیشگیری بهتر از درمان است و این مسئله حتی درخصوص ماشین لباسشویی بوش نیز صدق می‌کند. پیروی از سرویس‌های دوره‌ای تعیین شده از جانب شرکت سناپویان به شما این اطمینان را می‌دهد تا همواره قبل از بروز مشکل و به بار آمدن هزینه‌های سنگین، نسبت به بروز خرابی‌ها مطلع شده و در راستای برطرف کردن آن قدم بردارید.

نحوه نگهداری از ماشین لباسشویی بوش

متاسفانه بسیاری از افراد بر این عقیده‌اند که ماشین لباسشویی بوش نیاز به نگهداری خاصی نداشته و انجام سرویس‌های دوره‌ای برای محافظت از آن کافیست. باید بگوییم که همین الان این تفکر را کنار بگذارید. سرویس‌های دوره‌ای برای لوازم خانگی، خصوصا ماشین لباسشویی بوش، تنها یکی از مهم‌ترین بخش‌های نگهداری این وسیله کاربردی است.

درواقع اگر می‌خواهید ماشین لباسشویی شما برای سال‌ها سالم بماند و عملکردی قابل قبول را ارائه دهد باید از مواد شوینده مناسب استفاده کنید، لباس‌ها را در دمای مناسب بشویید، لوله‌ها و شیلنگ‌های آن را مرتبا بررسی کنید، لباس‌های کاملا خشک را در ماشین لباسشویی قرار دهید و همچنین بدنه ماشین لباسشویی و محفظه شستشو را تمیز کنید.

چگونه فیلتر ماشین لباسشویی بوش را تمیز کنیم؟

برای تمیز کردن فیلتر ابتدا باید دستگاه در حالت خاموش باشد و از برق جدا نمایید. در قسمت پایین دستگاه سمت راست دریچه محافظ  پلاستیکی سفید رنگ به صورت مستطیل کوچک که در قسمت بالای ان خار پلاستیکی است را به سمت پایین فشار دهید تا دریچه محافظ باز شود سپس شلنگ کوچکی وجود دارد که بهتر است در ظرف کوچکی دریچه شلنگ را باز نمایید.حدود نیم لیتر آب، کف دستگاه می‌باشد آن را تخلیه کنید سپس دریچه گرد سفید یا مشکی را در جهت عقربه‌های ساعت به گردش‌ در آورید تا دریچه اصلی فیلتر تخلیه باز شود.

حتما قبل از درآوردن دستمال کوچک از جنس حوله زیر دریچه قرار دهید تا در زمان باز کردن و خارج کردن دریچه مقدار آب کمی که درفیلتر است روی زمین نریزد و سپس فیلتر را بیرون آورده و کاملاً شستشو نمایید و در اتمام کار فیلتر را در جای خود قرارداده و به سمت عقربه‌های ساعت به گردش درآورید تا کامل بسته شود و آبریزی نداشته باشد بعد سری شلنگ کوچک را بسته و در آخر دریچه محافظ فیلتر را ببندید حال فیلتر دستگاه کاملاً تمیز شده و  آماده کار می‌باشد.

چگونه ماشین لباسشویی بوش را جرم گیری کنیم؟

نحوه جرمگیری در لباسشویی بوش به این صورت است که  ابتدا باید برای تمیز کردن آن، جرمگیر یا قرص جرمگیر مناسب (تایید شده توسط کارخانه یا شرکت رسمی وارد کننده بوش مثل شرکت سناپویان استعلام بگیرید چه پودر یا قرص بهتر است استفاده شود) در صورت استفاده از جرم‌گیر غیر استاندارد و متفرقه باعث آسیب به دستگاه می‌گردد بهتر است در لباسشویی‌های بوش هر دو ماه یک بار بستگی به مقدار و تعداد شست و شو از جرمگیر استفاده شود.

در  لباسشویی‌های جدید بوش آلارم دستگاه که نیاز به جرم‌گیری دارد فعال می‌شود برای جرم‌گیری بهتر است ابتدا دستگاه را روی برنامه درام کلین قرار داده و سپس پودر یا قرص جرمگیر را داخل سبد لباس‌ها قرار داده و دستگاه را روشن نمایید تا دستگاه کاملاً جرم‌گیری نماید. در لباسشویی‌های قدیمی‌تر  هم روی برنامه متوسط دمای آب حدود ۶۰ درجه قرار دهید و دستگاه حتماًدر زمان جرم‌گیری باید بدون لباس باشد و در مرحله جرم‌گیر سرعت خشک کن را در کمترین دور قرار دهید چون نیازی به سرعت دور خشک کن نمی‌باشد و بعد ازبرنامه جرم‌گیر فیلتر پایین دستگاه را تمیز نمایید.

انواع ماشین لباسشویی بوش

در وهله اول باید بدانید؛ برند Bosch  از نظر ظاهری دو نوع ماشین لباسشویی با کاربری یکسان دارد:

ماشین لباسشویی مبله بوش

ماشین لباسشویی مبله

ماشین لباسشویی‌های مبله را چندین سال است که در آشپزخانه‌ها می‌بینید. ماشینی با ظرفیت شستشوی متفاوت از 5 کیلوگرم تا 10 کیلوگرم که خانواده‌ها با توجه به نیاز خود به سراغ خرید آن می‌روند.

ماشین لباسشویی توکار بوش

ماشین لباسشویی توکار بوش

اما ماشین لباسشویی توکار تقریبا مدتی‌ست که با پیشرفت تکنولوژی و مدرنیته شدن خانه‌ها و جوامع و به طبع آشپزخانه‌های مدرن و مطابق با طراحی و دکور خانه روی کار آمده است. درواقع ماشین مدل توکار هیچ نمایی از ماشین لباسشویی را در آشپزخانه به شما نشان نمی‌دهد. گویی کمدی را بگشایی و ماشین لباسشویی را در آن ببینید.

ماشین لباسشویی بوش آلمان بهتر است یا ترکیه؟

هر دو محصول تولید شرکت بوش می‌باشد و دارای استاندارد و باکیفیت هستند. اصلی‌ترین و مهم‌ترین تفاوت محصولات بوش آلمان و ترکیه بحث کیفیت قطعات و نوع منشاء محصولات تولید شده در دو کشور است. تولیدات آلمان بر تکیه به دانش فنی و تخصصی، علمی و کیفیت با مواد اولیه تولید و متریال درجه ۱ماشین آلات پیشرفته روز دنیا برای ساخت لوازم خانگی بسیار پیشرفته و رقابتی استفاده می‌نماید و در آلمان هزینه تولید و کارگران تولید بالا می‌باشد همین امر موجب افزایش بیش از اندازه کیفیت محصولات شده که مشاهده می‌نماییم.

ولی در تولیدات کشور ترکیه به علت در دسترس نبودن مواد درجه یک و ساده‌تر بودن مدل‌ها و ارزان‌تر بودن هزینه کارگر و تولید کالاها یک مقدار سیستم ساده تری تولید شده و بعضی از قطعات مصرفی مانند بدنه پمپ داخل آن کشور تولید شده که نسبت به آلمان کاهش کیفیت دارد ولی در کل استاندارد می‌باشد به نسبت برندهای دیگر کیفیت قابل قبولی برای مصرف کننده دارد.

طراحی محصولات آلمان نسبت به ترکیه پیشرفته‌تر است از لحاظ برنامه‌ها و انواع شست و شو با کیفیت و به روز می‌باشد. عمده تفاوت محصولات، بحث قیمت محصولات بوش آلمان که بالاتر از قیمت محصولات ترکیه هزینه ساخت پایین تری دارند و از این رو مصرف کنندگان قادر به پرداخت هزینه‌های کمتری برای خرید از آن می‌باشند. اگر خریداران محترم بخواهند از خرید خود مطمئن باشند حتماً از فروشنده بخواهند تا ضمانت نامه و گارانتی اصلی محصول و شرکت وارد کننده را به شما اطلاع دهد می‌توانید برای اطلاعات از شرکت سناپویان کمک بخواهید.

از کجا بفهمیم لباسشویی بوش اصل است؟

برای تشخیص محصولات اصلی بوش ابتدا باید روی محصول به دنبال یک کد که مشخصه دستگاه می‌باشد که یک کد FD سریال و سال ساخت دستگاه می‌باشد و کد دیگر ENR که مدل دستگاه ها تولید آلمان و یا ترکیه روی دستگاه می‌باشد از شرکت‌های اصلی وارد کننده شرکت بوش مانند شرکت سنا پویان استعلام بگیرید تا مطمئن از خرید و اصالت کالا شوید.

فروش قطعات یدکی لباسشویی بوش

نکته قابل توجه درخصوص شرکت سناپویان که آن را از سایر شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پس از فروش لوازم خانگی بوش متمایز می‌کند، فروش قطعات یدکی ماشین لباسشویی است. درواقع حتی تعمیرکاران آزادکار نیز می‌توانند قطعات یدکی اورجینال بوش را تهیه کرده و به انجام کارشان بپردازند. در واقع با توجه به اورجینال بودن قطعات شرکت سناپویان، تعمیرکاران می‌توانند بالاترین کیفیت خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند.

فروش مواد شوینده لباسشویی بوش

محصولات بوش جزء بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات خانگی موجود در کشور هستند. از همین‌رو برای مراقبت از آنها و بالا نگه داشتن راندمان و کیفیت آن، لازم است که همواره از محصولات و مواد شوینده اورجینال و متناسب و سازگار با آنها استفاده کنید. شرکت سناپویان در این زمینه بسیار موفق عمل کرده و شما می‌توانید با تماس با شرکت یا تکمیل فرم درخواست، برای خرید لوازم مصرفی و مواد شوینده سازگار با ماشین لباسشویی بوش اقدام کنید.

مایع لباسشویی بوش را کجا بریزیم؟

ریختن مایع لباسشویی در سری‌های 6، 7 و 8 و 9 کیلویی، درمخزن جاپودری سمت چپ که نشانه دو خط یا مخزن شماره دو می‌باشد، باید ریخته شود ولی در انتهای مخزن دیواره آبی رنگ وجود دارد که در زمان استفاده مایع باید به سمت پایین هدایت شود و انتهای مخزن را می‌بندد. در زمان آبگیری در مرحله شستشو مایع با آب مخلوط می‌شود و وارد دیگ می گردد.

در نوع لباسشویی های 8 و 9 کیلویی آیدوزدار، مخزن مایع و مخزن نرم کننده وجود دارد. در قسمت اول مخزن مایع، مایع مخصوص لباسشویی ریخته شود و بعد از انتخاب برنامه شستشویی، به اندازه نیاز مایع به صورت اتوماتیک وارد دیگ دستگاه می شود و شستشو را انجام می‌دهد.

مزایای دریافت خدمات از سناپویان

شرکت سناپویان همواره در تلاش بوده تا بهترین‌ خدمات را در اختیار مشترکین خود قرار دهد و از همین‌رو تضمیناتی را ارائه داده تا افراد با خیال آسوده‌تری با این مجموعه همکاری داشته باشند. تضمین‌هایی مثل:

همکاری با متخصصان مجرب

با اطمینان می‌توانیم بگوییم؛ یکی از بزرگ‌ترین دغدغه افرادی که ماشین لباسشویی بوش آنها دچار ایراد می‌شود، عدم حضور افراد متخصص و باتجربه برای رفع آن ایراد است. و ما مفتخریم اعلام کنیم؛ تیم سناپویان از افراد حرفه‌ای تشکیل شده که از دانش و تخصص کافی خدمات بوش بهره‌مند هستند. یعنی با کمک متخصصان تیم سناپویان دیگر نیازی نیست برای خرابی‌های قابل تعمیر به خرید دوباره فکر کنید!

اولویت با تعمیر قطعات

متاسفانه بسیاری از تعمیرکاران، زمان و حوصله تعمیر قطعات مشکل‌دار را نداشته و بهترین گزینه را تعویض قطعه می‌دانند. شاید این مسئله از دید بسیاری اتفاقی عادی یا نرمال باشد، اما به مراتب هزینه بیشتری را برای افراد به همراه دارد! دقیقا همینجاست که اهمیت حضور یک تیم متخصص برای رفع ایراد مشخص می‌شود. تیمی که به جای تعویض، به فکر تعمیر قطعات ماشین لباسشویی بوش بوده و در نظر دارد با کمترین هزینه، مشترکین خود را به خواسته‌شان برساند.

استفاده از قطعات اورجینال

در قسمت بالا گفتیم؛ اولویت اصلی متخصصان شرکت سناپویان، تعمیر قطعات است. اما در برخی مواقع، جایگزینی قطعات تنها راه موجود است. باید بگوییم؛ تیم سناپویان همواره از قطعات اورجینال و اصل در حین تعمیر استفاده می‌کند.

هزینه مقرون به صرفه

اینکه یک مرکز تعمیر و نگهداری وسایل الکترونیکی چه میزان دستمزدی را برای ارائه خدمات دریافت می‌کند، از دیگر مسائلی مهمی‌ست که مشترکین به آن اهمیت می‌دهند. این روزها آن دسته از مراکزی بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند که علاوه بر ارائه کیفیت خارق‌آلعاده برای خدمات‌شان، قیمت معقول و منصفانه‌ای را نیز ارائه داده‌اند. در حال حاضر شرکت سناپویان با بهره گیری از تکنسین‌های حرفه‌ای و در یک بازه زمانی کوتاه، با ارائه قیمت‌های مناسب، به یکی از برترین مراکز ارائه دهنده خدمات لوازم خانگی بوش تبدیل شده است.

سخن آخر

شرکت سناپویان با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه واردات، فروش و ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگی بوش، همواره توانسته نام خود را در زمره برترین‌ها نگه دارد. برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما از طریق خط ویژه یا شماره های خدمات تماس بگیرید یا فرم درخواست خدمات را تکمیل و ارسال بفرمایید.

منبع

https://www.bosch-home.com/de/produkte/waschen-trocknen/waschmaschinen

ثبت درخواست خدمات

نوع خدمات درخواستی:(Required)
نام و نام خانوادگی:(Required)
آدرس دقیق پستی:
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

5/5 - (1 امتیاز)

151 دیدگاه در “تعمیرات لباسشویی بوش با نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش

 1. صبا صالحی گفت:

  سلام.چند وقتیه دگمه پاور دستگاه رو چند بار باید بزنم تا روشن بشه.البته همیشگی نیست ولی این ایراد به دستگاه وارده.وقتی روشن نمیشه چراغ داخل دیگ یه لحظه روشن و خاموش میشه.لطفا راهنمایی کنید ایراد از دگمه پاور هست یا برد دستگاه و علت چیه؟
  سپاسگزارم

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   ابتدا چک کنید که دوشاخه برق دستگاه به پریز مستقیم وصل شده . رابط یا تبدیل سرراهش نباشد درصورت وجود اینها ایراد از این قطعات میباشد. باید برق ورودی دستگاه حداقل بین 205 تا 240 ولت باشد. در صورت کم بودن ولتاژ باید از استابلایزر استفاده نمایید . به جز این موارد ایراد از برد دستگاه میباشد. بعضی مواقع قابل تعمیر است در غیر این صورت باید تعویض گردد . برای اطمینان بیشتر با شرکت تماس بگیرید .

 2. همایونفر گفت:

  میشه بگید ماشین لباسشویی که با سرد لباس هارو میشوره مشکلش چی هست الان مدتی اینجوری شده با این که به شیر آب داغ هم وصل هست و درجه اش هم تا آخر میذارم ولی باز با سرد میشوره

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   در لباسشویی های قدیمی به صورت ترموستاتی فرمان به المنت یا هیتر گرمایی داده میشود که اگر ترموستات یا هیتر آب را گرم نمیکند . در دستگاه های جدید المنت با سنسور از برد فرمان میگیرد که بیشتر در این دستگاه ها المنت خراب میشود. در صورت خرابی دردستگاه های جدید ارور میدهد و آب گرم نمیشود. بهتر است برای رفع ایراد تکنسین شرکت سناپویان دستگاه را بازدید نماید .

 3. یاسر گفت:

  ماشین لباسشویی رو میخواستم سرویس دوره ای براش انجام بدم چطور باید هماهنگی انجام بدم راهنمایی کنید ممنون

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای درخواست تکنسین و راهنمایی با شرکت تماس بگیرید .

 4. جمالیان گفت:

  علت اینکه ماشین لباسشویی خیلی صدا میده چیه ایا ایراد از موتور دستگاه هستش و یا اینکه علت دیگه ای داره؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   لباسشویی به چند دلیل میتواند تولید صدا کند ، موتور ، دیگ دستگاه ، کمک فنر ، سیتسم تخلیه و تراز نبودن دستگاه . بهتر است دستگاه را تکنسین فنی بازدید و عیب یابی کند . برای درخواست تکنسین با شرکت سناپویان تماس حاصل نمایید .

 5. رضایی گفت:

  ببخشید چند وقتی هست که ماشین لباسشویی که دارم با آب داغ لباس هارو نمیشوره و همیشه آب سرد هست مشکلش چیه؟

 6. عزیزی گفت:

  من از خدمات سناپویان در ارتباط با خرابی ماشین لباسشویم استفاده کردم خیلی لذت بردم از عملکردش مرسی

 7. بهرام گفت:

  جزو بهترین محصولات هستش بوش و من هر زمان که برای لوازم برقیم به مشکل خوردم فقط خودتون تونستید درستش کنید مث روز اول

 8. جابری احسان گفت:

  علت اینکه ماشین لباسشویی در حین کار کردن خود به خود خاموش میشه چیه من الان دوبار وسط شستن لباس ها دیدم که خاموش شده و مجدد روشن کردم

 9. رشیدی گفت:

  ماشین لباسشویی من خیلی صدا میداد و اصلا بالانس نبود همکارانتون تشیف اوردن و تو زمان کم برام تعمییرش کردن مرسی

 10. گودرزی گفت:

  چرا بعد از پایان کار ماشین لباسشویی بوش لباس ها رو که از داخل ماشین لباسشویی خارج میکنیم
  کاملا داغ هستند؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   اگر شیر دستگاه لباسشویی به آب داغ وصل باشد لباس ها داغ و چرک میشود. حتما باید لباسشویی به آب سرد وصل شود

 11. فرهادی گفت:

  تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی هم انجام میدید و اینکه چه زمانی لازم هست که برای ماشین لباسشویی تعمیرکار در محل حاضر بشه?

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   ابتدا مدل دستگاه و ایراد آن را به واتس اپ شرکت ارسال نمایید تا بتوانیم راهنمایی کنیم.

 12. شیما گفت:

  از قطعات اصل برای تعمیر ماشین لباسشویی استفاده میشه پارسال ماشین لباسشویی بنده رو تعمیر کردید و قطعه جدید و اصل انداختید براش که تا الان خیلی خوب داره کار میکنه

 13. اصلانی گفت:

  من وقتی که از ماشین لباسشویی استفاده میکنم بعد از پایان کار لباسشویی مقداری نرم کننده داخل جا پودری باقی میمونه و استفاده نمیشه چرا؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   احتمالا نرم کننده تان غلیظ است. قبل از ریختن داخل دستگاه آن را با آب رقیق کنید . ماهی یکبار جاپودری را تمیز نمایید. برای اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید.

 14. کمالی نسیم گفت:

  لباسشویی بنده آبگیری نمیکنه ارور میده علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی چی هست اگه میشه جواب بدید ممنون میشم

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   باید مدل و کد ارور دستگاه را به واتساپ شرکت ارسال کنید تا بتوانیم راهنمایی کنیم

 15. اشرفی گفت:

  سلام لباسشویم استپ میکنه و دیگه نمیچرخه چطور میتونم علتشو پیدا کنم دوباره هی وسط شستشو باید دکمه شروع بزنم

  1. سناپویان گفت:

   سلامم وقت بخیر
   احتمالا میکروسوئیچ خراب شده است .در این موارد درب به راحتی باز میشود و باعث میشود تا برای ادامه کار ،حتما دکمه استارت را بزنید. بهتر است دستگاه توسط تکنسین بازدید شود

 16. صفورا گفت:

  وقت بخیر اب داخل ماشین لباسشویم میشه ولی بدون اینکه چرخه شستشو شروع بشه ماشین ابش خالی میشه علت چیه

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   تایمر دستگاه آسیب دیده است. باید دستگاه بازدید و بررسی شود . برای درخواست تکنسین با شرکت تماس حاصل نمایید.

 17. رویا امجد گفت:

  سلام روزتون بخیر لباسشویی من وقتی لباس میریزم داخلش روی زمین میچرخه علتش چیه که ثابت نیست پایه ها و نصب مشکل دارن؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   احتمالا کمک و فنر دستگاه آسیب دیده که باعث لرزش و جابجایی آن میشود. برای اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید.

 18. بهروزی گفت:

  ممنون از خدماتتون و تعمیرکاری که برای تعمیر ماشین لباسشویی بنده فرستادید تمام تلاششون رو برای برطرف کردن مشکل انجام دادن خیلی راضی بودم

 19. رسولی گفت:

  خسته نباشین این ماشین لباسشویی بوش خشک کن جدا داره یا اینگه به صورت اتوماتیک شستشو و عملیات خشک کردن انجام میده

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   به صورت اتومات شستشو انجام میشود و در پایان کار مرحله خشک کن انجام میشود.

 20. لیلا فرجی گفت:

  ماشین لباسشوییم عالی بود ولی تنظیماتش بهم ریخته بود و اصلا دیگه لباسا تمیز نمیشدن همکاران شما تو سناپویان تونستن مشکل ماشینمو حل کنن

 21. جعفری شیما گفت:

  آب تخلیه میشه درماشین لباسشویی بنده ولی خوب خیلی کند میچرخه و اصلا رو دور تند نمیره هرچی درجه رو روی زیاد میزارم باز برمیگرده رو درجه پایین

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   احتمالا موتور یا برد دستگاه آسیب دیده است . باید تکنسین دستگاه را بازدید و عیب یابی نماید .

 22. اسدی گفت:

  ماشین لباسشویی بنده لباس هارو خشک نمیکنه یعنی رو مرحله خشک کن نمیره دیگه و دربش هم باز نمیشه دلیلش چیه؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   اگر دستگاه آب را کامل تخلیه نکند دستگاه وارد مرحله خشک کردن نمی شود و بین برنامه دستگاه کار نمیکند . حتما باید تکنسین مربوطه مسیر تخلیه ، پمپ تخلیه و مدار خشک کن را چک نماید. مهمترین عامل در تخلیه استفاده نمودن از جرم گیر ها می باشد .

 23. اسدی گفت:

  سلام روز بخیر خواستم بدونم علت اینکه ماشین لباسشویم خیلی داغ میکنه چیه اصلا قبلا اینجوری نبود و داغ نمیکرد ممنون

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   علت احتمالا دمای آب ورودی دستگاه می باشد . حتما باید لباسشویی به شیر آب سرد وصل شود و در انتها اگر اب سرد باشد آبکشی با آب سرد انجام میشود و دستگاه داغ نخواهد شد .

 24. ساحل درخشان گفت:

  روزتون بخیر انداختن لباس های سنگین یا مثلا پتو و….باعث میشه لباسشویمون زودتر از کار بیفته یا اینکه تاثیری نداره تو کارکردش؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   قرار دادن پتو یا بار سنگین در لباسشویی ، باعث خرابی دیگ و کمک فنر ها و از کار افتادن پمپ می گردد . بهتر است داخل لباسشویی فقط لباس ریخته شود .

 25. رهنما گفت:

  سلام خسته نباشین من لباسشویی بوش رو دارم قبلا اصلا حین شستشو و خشک کردن هیچ صدایی نمیداد الان صدا میده علت چیه؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   دلایل متفاوتی میتواند داشته باشد . ابتدا فیلتر دستگاه سپس بدنه آن ، مسیر تخلیه و قطعات تست شود. بهتر است این کار توسط تکنسین انجام شود. برای هماهنگی با شرکت تماس بگیرید.

 26. فرهنگ گفت:

  سلام لباسشویی من تا الان بد چند سال اصلا خراب نشده بود الان خیلی صدا میده علتش چی میتونه باشه موتور به مشکل خورده؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   احتمالا دستگاه فوق تراز نیست یا اینکه کمک فنرها، دیگ و یا موتور آسیب دیده است. بهتر است برای تشخیص عیب از تکنسین ماهر سناپویان استفاده نمایید تا مشکل سریعتر برطرف گردد.

 27. جمالی گفت:

  ماشین لباسشویی من قسمت پایینش اب میداد همکارتون اومد برامون در کوتاه ترین زمان درستش کرد لازم دونستم کامنت بزارم و تشکر کنم

 28. سجادی گفت:

  ماشین لباسشویی که دارم درست کار میکنه ولی مدتی هست بعد از آبگیری موتورش از کار میوفته یک چند دقیقه دوباره خودش شروع به کار کردن میکنه مشکل از کجاست؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   در دستگاه های لباسشویی بوش ابتدا باید تسمه دستگاه بازدید شود احتمال دارد تسمه دچار مشکل شده باشد سپس قسمت راه انداز موتور میتواند قطع و وصل گردد . که این مورد ایراد برد دستگاه می باشد که باید حتما توسط تکنسین متخصص شرکت بازدید . تعمیر شود . برای هماهنگی با شرکت تماس بگیرید.

 29. ایزدی فرهاد گفت:

  ماشین لباسشوییم اب میداد و هیچکس مطمعن تر و بهتر از سناپویان پیدا نکردم که تعمیراتمو بهشون بسپارم عالی هستن

 30. کامرانی گفت:

  برای تعمیر وسایلتون حتما همیشه یه جا مطمعن برین چون وسایل برقی حساس هستن سناپویان همیشه بهترین بوده تو تعویض قطعات تعمیر و…

 31. حامد حسینی گفت:

  شرکت شما خدمات تعمیر ماشین لباسشویی منو تو منزل انجام دادن خیلی خوب بود لازم دونستم حتما پیام بزارم و تشکر کنم

 32. قادری گفت:

  ماشین لباسشویی کاملا سالم هست یعنی تا همین امروز هیچ مشکلی نداشته چندساله دارم ازش استفاده میکنم ولی الان آب گیری میکنه ولی موتورش روشن نمیشه

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   در مدل های قدیمی موتورها به صورت زغالی یا آرمیچری می باشند که این قطعات مصرفی هستند که بعد از چند سال استفاده عمرشان تمام میشود و نیاز به تعویض دارند . در دستگاه های
   جدید سیستم کم مصرف ، موتور اینورتری می باشد و خرابی برد اینورتر باعث از کار افتادن موتور می شود. لطفا مدل و سریال دستگاه را به واتس اپ شرکت ارسال نمایید تا راهنمایی لازم را انجام دهیم .

 33. فیضی گفت:

  مدتی ماشین لباسشویی وقتی که لباس هارو شست و خاموشش کردم چند دقیقه بعد شروع میکنه به نشتی آب چرا؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر . ابتدا باید دستگاه را بررسی نمایید که نشتی آب از قسمت لوله تخلیه یا فاضلاب دستگاه می باشد که آب کدر و کف آلود میتواند باشد . اگر نشتی آب زلال باشد از قسمت ورودی آب از شیر یا شلنگ دستگاه می باشد. اگر نشتی از لحاظ ظاهری دستگاه مشخص نباشد ، از لوله ها و اتصالات داخلی میتواند باشد که حتما باید تکنسین مربوطه دستگاه را بازدید نماید .

 34. شمسی گفت:

  چرا آب کثیف پس از شستشو در لباسشویی تخلیه نمی شود؟ برای تعمیرات ماشین لباسشویی چه باید کرد؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   در دستگاه هایی که قسمت برنامه پروگرام درست عمل کند اگر گرفتگی مسیر تخلیه و خرابی پمپ داشته باشد عمل تخلیه و آبکشی کامل انجام نمی شود. ابتدا باید دستگاه را جرم گیری نمایید و مسیر تخلیه تمیز گردد ، سپس تست نمایید . در دستگاه های جدید اگر درست آبکشی نشود یا پمپ کار نکند دستگاه ارور میدهد. برای برطرف شدن ایراد باید تکنسین دستگاه را بازدید نماید .

 35. بهرامن گفت:

  ماشین لباسشویی که دارم مدلش بوش هست همه چیزیش درسته مشکلی نداشته ولی الان آبگیری نمیکنه مشکلش چیه؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   ابتدا باید از باز بودن شیر اب ، اتصال برق ، انتخاب برنامه مناسب و مهم تراز همه درست بسته شدن درب دستگاه مطمئن شوید و سپس کلید اجرایی دکمه استارت را فشار دهید، اگر دستگاه ایراد نداشته باشد فعالیتش را به درستی انجام خواهد داد . در صورت انجام نشدن با شرکت تماس حاصل نمایید.

 36. پدرام گفت:

  علت صدای زیاد ماشین لباسشویی در هنگام شست و شو چیست؟ نحوه رفع مشکل و تعمیرات ماشین لباسشویی به چه صورت هست

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر . علت سروصدا، فرسوده شدن قطعات و مصرفی بودن آنها می باشد . در دستگاه هایی که بیشتر از 5 سال کارکرد دارند ، بعضی از قطعات مثل پمپ تخلیه ، کمک ها و ضربه گیرها به علت استفاده زیاد آسیب دیده و نیاز به تعویض دارند .
   باید تکنسین دستگاه را بازدید نماید تا از رسیدن اسیب به دیگر قطعات جلوگیری شود. در صورت تمایل و هماهنگی و درخواست تکنسین با شرکت تماس بگیرید .

 37. سلامی گفت:

  امروز آمدم ماشین لباسشویی روشن کنم ولی روشن نشد کار نمیکنه برق داره همه چی چک کردم سالمه ولی کار نمیکنه

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   احتمالا برد دستگاه آسیب دیده حتما باید تکنسین دستگاه را بازدید نماید . برای درخواست تکنسین با شرکت تماس بگیرید .

 38. فریدونی گفت:

  لباسشویی ۹ کیلویی دارم.موقع شستن لباس های نخی سوراخ‌ هایی ایجاد میشه روی لباس میخواستم بدونم علتش چیه؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر سبد استیل با برخورد به قطعات فلزی لباس مثل سر زیپ یا دکمه فلزی دچار خوردگی و تیز شدن لبه شدهک ه باعث نخ کش شدن لباس شده است . باید دستگاه توسط تکنسین بازدید شود اگر قسمتی از سبد اسیب دیده تعمیر میشود درصورتی که چند قسمت از آن دچار مشکل شده باشد باید تعویض گردد . برای درخواست تکنسین با شرکت تماس بگیرید.

 39. جعفری گفت:

  ماشین لباسشویی در هنگام کارکردن لرزش شدید داره و خیلی تکون میخوره مشکل از کجاست و اینکه تعمیر کار حضوری هم برای تعمیرات دارید؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر ابتدا فیلتر دستگاه را تمیز کنید سپس پایه های دستگاه را چک کنید . اگر لرزش برطرف نشد کمک فنر دستگاه آسیب دیده است باید تکنسین دستگاه را بازدید نماید . برای هماهنگی و درخواست تکنسین با شرکت تماس بگیرید.

   1. مارال فراهانی گفت:

    لباسشویی یه وسیله خیلی مهم تو خونه منه که این مارک بوش واقعا مارک عالی و با کیفیتیه که من خیلی راضی ام هر زمانم که مشکلی براش پیش اومده سری از خودتون کمک گرفتم و حلش کردین

 40. ارجمندی گفت:

  ممنون از شرکت سنا پویان بابت خدماتی که به مشتری هاشون میدن یکی از بهترین شرکت ها با تیم بسیار قوی و عالی خوش برخوردشون موفق باشین

 41. همتی گفت:

  ماشین لباسشویی رو وقتی میخوام استفاده کنم روی دمای ۴۰ یا ۶۰ درجه میزارم ولی آخر که لباس هارو بیرون میارم لباس ها سرد هستن و با آب سرد شسته شدن مشکل چی هست؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر . در لباسشویی ها زمانی که دستگاه کار میکند حدود 20 دقیقه بعداز چرخش، آب گرم میشود به نسبت تنظیم درجه ی انتخابی شما و سپس بعداز اتمام شستشو چندین مرحله آبکشی صورت میگیرد . که این آبکشی فقط با اب سرد انجام میشود. سپس دستگاه ، مرحله خشک کردن را انجام میدهد . به علت آبکشی آب سرد ، لباس ها پایان کار همیشه سرد است . در دستگاه های بوش به علت دارابودن سنسور ها اگر آب گرم نشود به صورت اتوماتیک ارور میدهد که مشخصه خرابی المنت و یا خرابی دستگاه می باشد .

 42. فرزاد گفت:

  مدتی بود ماشین لباسشویی ما خراب شده بود و دوتا تعمیر کار آمدن که کسی متوجه مشکلش نشد از سایت شما درخواست تعمیرکار دادیم که امدن و خرابی ماشین لباسشویی رو ما درست کردن خیلی راضی بودم ممنون

 43. فرهادی گفت:

  ماشین لباسشویی بنده چند وقت پیش خراب شده بود که همکاران شما خیلی خوب و عالی درستش کردن و مثل روز اولش شد خیلی راضی بودم ممنونم از سایت خوبتون

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر ممنون از انتخاب و اعتماد شما

 44. شفیعی گفت:

  وقتی ماشین لباسشویی لباسشویی داخلش میذارم و روشنش میکنم همه چی درسته ولی موقعی که میخوام روی روی تایمر بزارمش دکمه تایمر میزنم دیگه کار نمیکنه؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   ابتدا درب دستگاه زا چک نمایید تا بسته شود و میکروسوییچ درب را قفل کند
   اگر قفل شد احتمالا برد برنامه ها اشکال پیدا کرده است .
   باید تکسنین دستگاه را بازدید نماید.
   جهت ارسال تکنسین با شرکت تماس بگیرید

  2. پروانه محمدی گفت:

   ماشین لباسشویی من خیلی صدا میده و این اتفاق یه هفته براش افتاده علتش چی میتونه باشه باید حتما سرویس کار بیاریم؟

   1. سناپویان گفت:

    سلام وقت بخیر . ابتدا فیلتر دستگاه را تمیز نمایید .سپس دستگاه را درجای خود تراز نموده و بعد سرعت خشک کن را نسبت به برنامه و وزن لباس در حالت نرمال روی 800 دور تنظیم نمایید. تست نمایید. در صورت برطرف نشدن مشکل باید تکنسین ارسال کنیم تا دستگاه را بازدید نماید .

 45. صبوری ثنا گفت:

  لاستیک دور درب ماشین لباسشویی که دارم ترک برداشته یعنی پاره شده میشه عوضش کرد؟شما انجام میدید؟ ماشین لباسشویم بوشه مدلشه

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   ابتدا مدل دستگاه را به واتس آپ شرکت ارسال کنید تا استعلام موجودی قطعه رو بگیریم.
   در صورت موجودی تکنسین میفرستیم برای تعویض لاستیک.

 46. الهه کیا گفت:

  برای جلوگیری از بوی بد لباس ها بد از شست و شو و برای بالا بردن کیفیت شست وشو چه باید کرد؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   بهتر است از مواد شوینده با کیفیت بالا استفاده نمایید .
   مهم ترین چیز در لباسشویی بعد از انتخاب برنامه مناسب ،استفاده از مواد شوینده استاندارد است .
   سعی کنید هر دو الی سه ماه دستگاه را جرم گیری نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید.

 47. سماوات گفت:

  بنده چندین سال هست که ماشین لباسشویم بوش هست خیلی هم راضی هستم ازش تا الان هیچ مشکلی نداشته ولی دیروز بعداز اتمام کار دیگه درش باز نشد

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   احتمالا دستگاه کاملا تخلیه نکرده است .
   به علت تخلیه نکردن، برنامه را کامل انجام نمیدهد و دستگاه قفل میکند.
   ابتدا باید دستگاه ریست شود سپس فیلتر دستگاه تمیز گردد
   اگر ایراد برطرف نشد و به دستگیره فشار نیاورید .
   با شرکت تماس بگیرید تا تکنسین بفرستیم دستگاه را بازدید نماید.

 48. رضوان گفت:

  هزینه تعمیر ماشین لباسشویی جرم گیری و تعویض فیلتر چقدر میشه؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاعات بیشتر و در خواست تکنسین با شرکت تماس بگیرید

 49. صبوری گفت:

  میخواستم برای ماشین لباسشویی بوش که دارم سرویس دوره ای انجام بدم و فکر می‌کنم احتیاج به جرم گیری هم داشته باشه هماهنگ‌ی تون به چه صورت هست؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای هماهنگی و درخواست تکنسین با شرکت تماس بگیرید با تشکر

 50. صبا گفت:

  من ماشین لباسشویی بوش دارم چندین سال دارم ازش استفاده میکنم و تو این مدت واقعا خوب بوده مشکلی نداشته فقط برای شست وشو از پودر استفاده کنیم بهتر یا مایع لباسشویی؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای استفاده از لباسشویی ایتدا از قرص بعد مایع و در آخر از پودر می تونید استفاده کنید

 51. رستمی گفت:

  اگر در هنگام استفاده از ماشین لباسشویی زیاد از حد از پودر ماشین لباسشویی و مایع لباسشویی استفاده بشه مشکل ایجاد میکنه؟چقدر پودر باید ریخته بشه برای هر سری که ماشین روشن میشه؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله دستگاه مشکل پیدا میکند . شوینده باید متناسب با وزن لباس و برنامه انتخابی دستگاه از نظر زمان شستشو ریخته شود.

 52. شقایق بهمنی گفت:

  ماشین لباسشویی جایی که پودر و مایع لباسشویی ریخته میشه بعد از خاموش شدن ماشین لباسشویی پراز آب میشه یعنی مایع لباسشویی هم که نریزی ولی آب جمع میشه داخل جای مایع مشکلش چی هست؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   احتمالا شیر برقی این دستگاه به علت نداشتن فیلتر و محافط و عبور ذرات ریز ،آسیب دیده و کم کم عبور اب باعث پرشدن دیگ دستگاه میگردد . برای رفع عیب کوتاه مدت می توانید شیر اب دستگاه را پس از استفاده ببندید که اب وارد دستگاه نشود ولی این ایراد به طور ظاهری برطرف می شود .
   برای رفع ایراد صحیح قطعه شیر برقی دستگاه تعویض گردد .
   برای درخواست تکنسین می توانید با شرکت تماس بگیرید .

 53. منصوری گفت:

  سلام بنده ماشین لباسشویی مدل بوش دارم که چند وقتی ایراد پیدا کرده اینکه درش بسته نمیشه و باز میمونه چکارش باید کرد؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   باید تکنسین بیاد دستگاه رو بازدید نماید

 54. سحر امانی گفت:

  سلام من ماشین لباسشویی که دارم زمانی که روشنش میکنم مراحل شست وشو رو کامل انجام میده ولی چرخشش خاموش نمیشه و باید کلا ماشین رو از برق کشید مشکلش چی هست؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   تایمر تنظیم برنامه و یا برد دستگاه ایراد دارد
   باید تکنسین دستگاه رو بازدید کند

 55. حمیدی گفت:

  سلام روزشما بخیر ببخشید علت این که لباس ها بعداز شست وشو با ماشین لباسشویی لک میشن چی هست ؟دقیقا جای پودر لباس ردی لباس ها میمونه و لک میشه

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   ابگیری و آبکشی دستگاه ایراد دارد
   با برنامه های مختلف تست کنید
   میزان شوینده استاندارد استفاده کنید
   در صورت برطرف نشدن ایراد با شرکت تماس بگیرید

 56. سبحانی گفت:

  سلام وقت شما بخیر چرا ماشین لباسشویی من مدتی هست که لباس ها رو داخلش ميندازم بعد از شست وشو بوی بدی به خودشون میگیرن لباس ها؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   احتمالا مسیر فاضلاب ایراد دارد .
   فیلتر پایین را تمیز کنید
   دستگاه را جرم گیری کنید
   و از شوینده مناسب استفاده کنید
   در صورت برطرف نشدن با شرکت تماس بگیرید

 57. مرضیه یکتا گفت:

  سلام وقت شما بخیر ببخشید علت اینکه آب ماشین لباسشویی تخلیه نمیشه چی هست ماشین لباسشویی ما مدل بوشه

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   ابتدا فیلتر دستگاه تمیز شود
   و سپس مسیر تخلیه چک شود
   در صورت برطرف نشدن مشکل با شرکت تماس بگیرید

 58. الهام کیا گفت:

  سلام روزبخیر ببخشید برای عوض کردن درب ماشین لباسشویی باید چکار کرد شما انجام میدید ماشین لباسشویم بوش هست مدلشه و هزینه اش رو بگید ممنون

  1. سناپویان گفت:

   با سلام
   انجام میدهیم باید مدل دستگاه رو بفرستید

 59. ایمانی گفت:

  با سلام خداقوت خدمت شما اگر میشه بنده رو راهنمایی بفرمایید لباسشویی من هنگام خشک کردن یعنی وقتی که میره برای خشک کردن خیلی لزرش شدید و سرو صدای زیادی داره جوری خوده ماشین حرکت میکنه.

  1. سناپویان گفت:

   با سلام.
   دستگاه را ابتدا تراز کنید اگر مشکل حل نشد میتواند ایراد از کمک های دیگ دستگاه باشد برای رفع مشکل با شرکت تماس حاصل فرمایید

 60. اطلسی گفت:

  سلام وقت شما بخیر زمانی که ماشین لباسشویی میخواد لباس هارو آبکشی کنه فقط دو سه بار میچرخه و دیگه ادامه نمیده

  1. سناپویان گفت:

   با سلام
   ابتدا روی برنامه های دیگر هم امتحان کنید اگر حل نشد با شرکت تماس حاصل فرمایید

 61. صیفی گفت:

  سلام هفته پیش ماشین لباسشویی رو روشن کردم درست بود بعد امروز که خواستم روشنش کنم روشن نشد چراغ صفحه نمایشش هم روشن نشد پریز برق و دوشاخه رو چک کردم درست بود

  1. سناپویان گفت:

   سلام
   احتمالا نوسان برق باعث ایراد بردی شده است

 62. ذهبی گفت:

  سلام روزبخیر با تشکر از شما برای خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بنده که مدل بوش هست توسط تکنسینتون انجام شد و خیلی سریع مشکلش رو حل کردن بنده خیلی راضی بودم

 63. هانیه افشار گفت:

  سلام توضیحات خیلی خوب بود تشکر میکنم از سایت خوبتون من ماشین لباسشویی بوش دارم ده سال پیش گرفتم خیلی راضی هستم

 64. رشیدی گفت:

  سلام لباسشویی مدل بوش دارم چندسال کار میکنه ولی الان فقط زمان خشک کن کارنمیکنه در کل دیگه همه جاش سالمه بنظرتون ازچیشه؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سناپویان گفت:

   با سلام
   ابتدا باید فیلتر تخلیه اب تمیز شود مسیر تخلیه تا فاضلاب بازدید شود در لباسشویی ها اگر اب تخلیه نشود دستگاه روی دور خشک کن نمیرود اگر مشکل حل نشد احتمال دارد برد یا موتور دستگاه اسیب دیدیه باشد برای رفع مشکل با شرکت تماس حاصل فرمایید

 65. پناهی گفت:

  سلام ماشین لباسشویی من موقعی که میره برای خشک کردن که روی دورتند میخواد بچرخه یهو خاموش میشه دلیلش چی راهنمایی کنید لطفا ممنون

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   احتمالا سیستم راه اندازی موتور ایراد دارد و یا قطعات موتور و برد ایراد دارد
   حتما باید دستگاه رو تکنسین بازدید کند

 66. احسانی الیکا گفت:

  سلام من ماشین لباسشویم لباسارو اصلا تمیز نمیشوره جدیدا یعنی اگه لکی روی لباس باشه آخر شست وشو بازم همون لک روی لباس هست و از بین نرفته

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   ابتدا باید از برنامه مخصوص لکه بری با دمای مناسب استفاده کنید و از شوینده مناسب به اندازه کافی استفاده کنید
   یا حتی از پودر لکه بر استفاده کنید
   اگر مشکل برطرف نشد باید تکنسین بیاد ببینن دستگاه رو

 67. تینا حامدی گفت:

  سلام روزخوش من یک مشکلی برای ماشین لباسشویم پیش آمده وقتی پودر داخل ماشین میریزم بعد از اینکه لباسا شست شد ولی پودری که ریختم سرجاش مونده و حل نشده مشکلش چی هست؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   دستگاه شما موارد رو نمیگیره
   احتمال داره دوش سقف جاپودری کیپ شده یا شیر برقی ایراد دارد که ابگیری نمیکنه و رسوب گرفته باید تمیز شود
   یا در دستگاه قدیمی برنامه تنظیم اب بهم ریخته
   باید تکنسین بیاد برای بازید دستگاه

 68. جباری گفت:

  سلام روزشما بخیر من ماشین لباسشویی که دارم مدلش بوشه ی مدتی که لرزش زیادی داره یعنی وقتی روشنش میکنم شروع میکنه به لرزش

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   عوامل باعث لرزش:
   1. برنامه صحیح با توجه به حجم لباس انتخاب کنید
   2. تنظیم دور خشک کن
   3. تمیز کردن فیلتر تخلیه داخل دستگاه
   و تراز بودن دستگاه
   اگر مشکل حل نشد تکسنین باید دستگاه رو بازدید کند
   در صورت درخواست تکسنین با شرکت تماس بگیرید

 69. رضایی سیما گفت:

  سلام خداقوت لباسشویی ما نشتی داره چکار بایر انجام بدم تعمیرکار میفرستین؟
  هزینه اش چقدر میشه؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   ابتدا شیر ورودی آب را ببندید اگر آبریزی قطع شد ایراد از مسیر ورودی است.
   اگر بر طرف نشد آبریزی از داخل دستگاه و اتصالات و یا لاستیک دور درب است لطفاً بررسی کنید تا پارگی نداشته باشد.
   باید تکسنین بفرستیم برای بازدید دستگاه.
   اول باید بررسی و عیب یابی شود تا بتوانیم قیمت اعلام کنیم.

 70. سبحانی گفت:

  سلام و عرض ادب من هفته پیش داخل ماشین لباسشویم پتو انداختم که شسته شد و مشکلی نداشت امروز متوجه شدم ماشین لباسشویی دیگه مثل قبل چرخش نداره یعنی کند شده بخاطر اون پتو هست که داخلش انداختم

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   به علت اینکه مقدار سطح ابگیری پتو و لباس های ضخیم فشار زیادی به دستگاه وارد میکند
   احتمالا تسمه و موتور اسیب دیده است
   در اسرع وقت با شرکت تماس بگیرید تا تکنسین بفرستیم برای بازدید دستگاه

 71. شیما داوودی گفت:

  سلام خسته نباشید ماشین لباسشویی بنده وقتی که شست وشو لباس تموم میشه و میره روی خشک کن خیلی سروصدا ایجاد میکنه چطور میشه

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   ابتدا فیلتر تمیز شود سپس سرعت خشک کن رو تنظیم کنید روی 800 دور نرمال.
   وزن لباس متعادل باشد یعنی دو سوم وزن لباسشویی.
   اگر مشکل برطرف نشد با شرکت هماهنگ کنید باید تکنسین بیاد بیینه احتمالا کمک فنر دستگاه فرسوده شده

 72. اسدی تینا گفت:

  روزبخیر ببخشید من ماشین لباسشویی که دارم یک مدتی هست لباس هارو مثل قبل تمیز نمیکنه و اینکه چرخشش هم مثل قبل سریع و تند نیست میشه راهنمایی کنید لطفا

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   ابتدا از جرم گیر استفاده کنید
   و از برنامه های با زمان طولانی تری استفاده نمایید برای شستشوی.
   درصورت برطرف نشدن تماس بگیرید تکنسین بفرستیم

 73. کاووسی گفت:

  ماشین لباسشویی من انگار خشک‌کنش خراب شده هرچی هم درجه خشک کنش رو تغییر میدم فایده ای نداره لباس هارو همونطور چروک میده بیرون چکار کنم

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   باید سرعت خشک کن رو کم کنید روی 800 ولت تنظیم کنید یا از دکمه ضد چروک استفاده کنید . در صورت درست نشدن باید تکسنین بفرستیم دستگاه رو بازدید کنن

  2. صالحی الهام گفت:

   سلام ببخشید من ماشین لباسشویی که امروز زدم و تایمش رو روی ۱ ساعت گذاشتم ولی ۱۰ دقیقه نمیشه که دیگه نمی‌چرخه ولی ماشین خاموش نمیشه مشکلش چی هست؟

   1. سناپویان گفت:

    سلام وقت بخیر
    احتمالا تنظیمات برنامه بهم ریخته
    ابتدا یک برنامه کوتاه بدون زمان انتخاب کنید تست و آزمایش کنید اگر برطرف نشد برای بازدید تکنسین میفرستیم

 74. راضیه شیرمحمدی گفت:

  سلام خداقوت من ماشین لباسشویی که دارم یک مدتی وقتی میخوام لباس بشورم درجه اش رو مثل قبل میزارم ولی آب داغ نمیکنه یعنی لباسارو با آب سرد میشوره

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   احتمالا قسمت هیتر المنت ایراد دارد
   باید تکنسین بازدید کند
   مدل دستگاه رو هم میتوانید ارسال کنید برای واتس اپ شرکت تا استعلام موجودی و قیمت رو اعلام کنم

 75. فائزه حسین آبادی گفت:

  سلام من ماشین لباسشوییم بوش هست الان بعداز چندین سال واشر دور ماشین لباسشویی خیلی جرم گرفته چطور میشه تمیزش کرد؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   باید از جرم گیر استفاده‌ کنید
   بعد از 30 بار شستشو باید دستگاه رو جرم گیری کنید تا هم تمیز شود و هم بوی بد دستگاه از بین برود اگر قارچ و جرم فرسوده باشد باید لاستیک تعویض گردد.

 76. یعقوبی گفت:

  سلام خیلی ممنونم از شما و سایت خوبتون برای تعمیر ماشین لباسشویی بنده خیلی خوب هست که افرادی تخصص دیده هستند که هرنوع مشکلی رو برطرف میکنن وبه راحتی وسیله برقی رو تعمیر میکنن

 77. سعیدی گفت:

  سلام خسته نباشید لباسشویی من مارک بوش هستش وقتی که لباس داره داخل ماشین لباسشویی نمیچرخه ولی بدون لباس کامل میچرخه مشکلش چی هست؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   اول تسمه باید بررسی بشه بعد موتور
   باید تکنسین بفرستیم بازدید کنه
   در صورت نیاز اعلام کنید هماهنگ کنیم برای ارسال تکنسین

 78. سپیده گفت:

  سلام وقت بخیر مواد شوید که برای لباسشویی دارین چیا هستش؟ درضمن من چند وقتی که ماشین لباسشویی رو که به برق میزنم روشن میشه ولی چرخش نداره ؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   بهترین مایع شوینده لباسشویی مایع پرسیل ترک هست.
   در ضمن از جرم گیر مخصوص لباسشویی هر 3 یا 4 ماه استفاده شود
   در مورد چرخش لباسشویی احتمالا دستگاه دغال موتور تمام کرده باید تکنسین اعزام شود
   با تشکر.

  2. طیبه معطی گفت:

   سلام من چند وقتی بود که ماشین لباسشویم خراب شده بود تماس گرفتم و کار رو خیلی تمیز و عالی انجام دادن برامون واقعا تو کارشون حرفه ای بودن و بسیار برخورد خوبی داشتن

 79. جمشیدی گفت:

  سلام روز بخیر خسته نباشید من ماشین لباسشویی که دارم بوش هست وقتی میخوام لباس بشورم روشنش میکنم کار میکنه ولی در حین شست وشو آب پر نمی‌ کنه

  1. سناپویان گفت:

   با سلام و احترام
   سلامت باشید.
   ابتدا شیر ورودی آب دستگاه را بررسی بفرمایید که باز باشد و شلنگ ورودی آب تاشده یا پیچ خورده نباشد و درب دستگاه درست بسته باشد اگر درست نشد با شرکت تماس بگیرید تا تکنسین ارسال شود.
   با تشکر.

 80. ارجمندکیا گفت:

  روز خوش من تازه ماشین لباسشویی م رو میخوام ازش استفاده کنم که مدلش هم بوش هستش گفتید برای راه اندازی و نصبش خدمات دارید اگر امکانش هست راهنمایی کنید سپاس

  1. سناپویان گفت:

   با سلام و احترام
   بله.
   لطفا با شماره تلفن نصب سناپویان تماس بگبربد و اطلاعات دستگاه شامل مدل و سریال را اعلام بفرمائید تا در اسرع وقت جهت نصب و راه اندازی و آموزش کامل کار با دستگاه هماهنگی لازم انجام شود.
   با تشکر.

 81. سمانه نظری گفت:

  سلام خواستم تشکر کنم از خدمات عالی شما چند وقت پیش ماشین لباسشویی بنده رو تعمیر کردید آب رو درست تخلیه نمی‌کرد و چندتا مشکل دیگه اگر خدمات شما نبود باید لباسشویی جدید میخریدم واقعا

  1. سناپویان گفت:

   با سلام و احترام
   خوشحالیم که راضی بودید.
   ممنون از اعتماد شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *