درباره سناپویان

فروش و خدمات
لوازم خانگی بوش در ایران

تاریخچه

شرکت گروه سناپویان فعالیت خود را از سال 1389 به عنوان نمایندگی رسمی بوش با به کارگیری مدیران مجرب و با هدف بهترین عملکرد در حوزه ی فروش و خدمات پس از فروش لوازم خانگی توکار، مبله و ایستایی شروع کرده است.

این شرکت با بیش از 50 نمایندگی در سطح کشور و دارا بودن کارگاه‌های فنی استاندارد برای سرویس محصولات و بهترین امکانات در حیطه نصب و آموزش فعالیت می‌نماید و تمامی مجوزهای لازم از جمله مجوز سازمان انرژی اتمی در خصوص تعمیر دستگاه های ماکروویو را کسب نموده است.

گروه تجاری سناپویان، در سال 1387، با بیش از ربع قرن تجربه درامر واردات و عرضه لوازم خانگی تاسیس گردیده است و حسن شهرت و اعتبار خود را مدیون سیاست گذاری ها و خط مشی حاکم بر شرکت و همچنین اعتماد و استقبال دوستداران بوش می‌داند. این مجموعه در دوران تحریم نیز با اتکا به اصل شایسته سالاری، به فعالیت خود در ارائه خدمات پس از فروش به خریداران  محصولات بوش متعهد است.

تیم خدمات پس از فروش گروه تجاری سناپویان متشکل از کارشناسان آموزش دیده و مجرب؛ در بیش از 50 نمایندگی در سطح کشور و با بهره مندی از کارگاه های فنی استاندارد؛ تمامی تلاش خود را برای ارائه خدمات منحصر به فرد که مطابق با استانداردهای جهانی بوش می باشد؛ به کار می گیرد. این مجموعه تنها شرکت دارای مجوز از سازمان انرژی اتمی ایران، جهت تعمیر دستگاه های دارای اشعه مانند مایکروویو می‌باشد.

بهره مندی از امکانات دستگاههای فوق پیشرفته تست اشعه در کارگاه های مورد تایید سازمان انرژی اتمی ایران تنها نمونه ای از وجه تمایز خدمات این مجموعه می باشد. سازمان خدمات پس از فروش گروه تجاری سناپویان از طریق سیستم پایش رضایتمندی مشتریان و با ثبت نظرات و انتقادات آنها همواره سعی در ارتقا و بهبود کیفیت خدمات پس از فروش دارد.

رضایت مندی مشتریان همواره از اصول مهم در تداوم فعالیتهای ما بوده است. تقاضا داریم در دوران تحریم همچنان خدمات بوش را تنها از نمایندگان رسمی بخواهید چون علی رغم محدودیت در واردات کالا همچنان متعهد به شرکت مادر بوده و موظف به ارائه خدمات می باشند.

ماموریت

شرکت گروه تجاری سناپویان در راستای ارائه خدمات پس از فروش با هدف کسب حداکثری رضایت مشتری با وجود تمامی محدودیت های واردات لوازم و قطعات یدکی در تلاش است تا با دانش روز دنیا و با آموزش های به روز و تکنسین ها و سرویس‌کاران مجرب و با سابقه، به ارائه خدمات در سطح کشور بپردازد.

چشم انداز

  • ارائه خدمات با کیفیت با استاندارد جهانی
  • تعهد خدمات و ایجاد حس اعتماد به مشتریان

سابقه فعالیت

این مجموعه از سال 1389 به صورت رسمی به عنوان نماینده بوش در ایران شروع به فعالیت کرده و تا به امروز علی رغم تمامی محدودیت ها و تحریم ها توانسته در هم حیطه فروش و هم در زمینه خدمات پس از فروش بوش به مشتریان خدمات رسانی کند.