اگر بخواهیم چند مورد از بارزترین ویژگی‌های ماشین ظرفشویی بوش را نام ببریم، حتما از زیبایی، فناوری به روز و همچنین کیفیت بالای آنها صحبت خواهیم کرد. Bosch این برند جهانی سال‌هاست، به واسطه عملکرد خارق‌العاده‌اش جایگاه دست نیافتنی را در خانه‌های ایرانی بدست آورده و به بخشی جداناپذیر از وسایل خانه تبدیل شده است. همین مسئله بسیاری از شرکت‌ها را بر آن داشته تا به عنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در مسیر ارائه خدمات پس از فروش ظرفشویی بوش و تعمیرات ظرفشویی بوش گام نهاده و خیال افراد را از بابت عملکرد صحیح دستگاه و اتفاقات پیش‌بینی نشده راحت کنند.

تعمیر ظرفشویی بوش

شرکت سناپویان، نمایندگی ظرفشویی بوش با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه واردات، فروش و همچنین ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگی بوش به شما این اطمینان را خواهند داد که همواره از بالاترین کیفیت بهره‌مند خواهید بود. در ادامه بیشتر از خدمات این کمپانی صحبت خواهیم کرد.

در حال حاضر با توجه به عدم وجود قطعات اصلی ماشین ظرفشویی بوش در بازار آزاد، این مسئله بسیار حائز اهمیت است که در صورت بروز هرگونه خرابی، از شرکت‌هایی معتبر، متخصصانی کاربلد و همچنین قطعاتی اورجینال استفاده شود. مسئله‌ای که در شرکت سناپویان به عنوان نمایندگی بوش در ایران، بیش از هر چیزی به آن پرداخته خواهد شد.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی بوش

یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین موضوعات، پس از خرید ماشین ظرفشویی بوش، نصب و راه‌اندازی آن است. درواقع اگر این اتفاق به شکل درست و اصولی انجام نگیرد، احتمال بروز مشکلاتی نظیر تجمع آب در زیر ماشین، شستشوی ناقص، لرزش و سروصدای بیش از اندازه و غیره وجود دارد.

موضوع مهم دیگر در زمان نصب ماشین ظرفشویی بوش، بالا بودن دانش فنی افرادی‌ست که برای نصب به سراغشان می‌روید. هرگونه کوتاهی و سهل‌انگاری در نحوه نصب و راه‌اندازی این دستگاه، میتواند آسیب‌های جدی را به آن وارد کند و هزینه‌های سنگینی را به بار آورد. از همین‌رو همواره از افراد متخصص و با دانش کمک بگیرید.

خوشبختانه شرکت سناپویان در این راستا به خوبی عمل کرده و با جمع‌آوری یک تیم متخصص، با دانش و البته باتجربه، این اطمینان را به شما می‌دهد که دستگاه شما با هیچ مشکل و هیچ ایرادی در بخش نصب و راه‌اندازی مواجه نخواهد شد و در صورت استفاده درست و سرویس و نگه‌داری به موقع، می‌توانید تا سال‌های سال از آن استفاده کنید.

مهم ترین نکات قبل از نصب ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی این روزها یک بخش بسیار مهم از آشپزخانه به حساب می‌آید و نمای بسیار زیبایی به آشپزخانه می‌بخشد. از همین‌رو حتما قبل از خرید، جای مناسبی را برای آن در نظر بگیرید. اصولا هم آن را در نزدیکی سینک ظرفشویی قرار می‌دهند.

برای نصب ماشین ظرفشویی، به یک عدد شیر مخصوص آب سرد برای ورود آب به دستگاه، یک محل فاضلاب برای تخلیه آب و همچنین یک پریز برق برای اتصال دستگاه به برق نیاز است. نکته قابل توجه در حین نصب اینجاست؛ با پیشرفت تکنولوژی ماشین‌ها و دستگاه‌های مکانیکی، حساسیت آنها بسیار بالا رفته و حتما قبل از نصب دستگاه باید از وضعیت ترانس استابلایزر آنها مطمئن شوید. البته متخصصان باتجربه و بادانش شرکت سناپویان در این مسیر همراه شما بوده و از هرگونه نوسانات برق جلوگیری خواهند کرد.

لطفا برای سوالات فنی با شماره تلفن مرکز نصب و راه اندازی ستاپویان ارتباط بگیرید.

سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی بوش

ارائه سرویس‌های دوره‌ای برای ماشین ظرفشویی بوش، یکی از شاخص‌ترین خدماتی‌ست که توسط شرکت سناپویان ارائه می‌شود. در سرویس‌های دوره‌ای این شرکت، دستگاه شما مورد تست، بررسی و عیب‌یابی‌های مختلف قرار می‌گیرد و در صورت بروز حتی احتمال انواع خرابی، ایرادات رفع شده تا هزینه‌های سنگینی را بر دوش شما باقی نگذارد. درواقع این کار نوعی پیشگیری از پرداخت هزینه‌های هنگفت تعمیرات، خصوصا برای دستگاه‌هایی‌ست که قطعات آنها به راحتی در بازار آزاد یافت نمی‌شود.

فراموش نکنید؛ با سرویس‌های منظم و به موقع لوازم خانگی، خصوصا ماشین ظرفشویی بوش، طول عمر و همچنین بازدهی آن را افزایش خواهید داد و چه بسا در مصرف زمان و انرژی نیز صرفه‌جویی خواهید کرد.

پس اگر با مطالعه این مطلب به خاطر آوردید که از موعد سرویس دوره‌ای ماشین ظرفشویی بوش شما گذشته، همین الان با تکمیل فرم درخواست، با کارشناسان سناپویان ارتباط برقرار کنید.

راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی بوش

 

با این راهنمای ویدیویی نحوه استفاده از ماشین ظرفشویی بوش خود را مانند یک حرفه ای یاد بگیرید. نحوه بارگیری ماشین ظرفشویی و استفاده از برنامه‌های مختلف شستشو و همچنین صرفه جویی در زمان و انرژی را با استفاده از ماشین ظرفشویی بوش، نشان داده می‌شود. همچنین نکاتی را برای نگهداری از ماشین ظرفشویی بوش شما ارائه خواهد شد تا به خوبی کار کند.

قطعات یدکی ماشین ظرفشویی بوش

باید بدانید؛ اتفاقات و مشکلات بسیار متعدد و در برخی موارد رایجی می‌تواند برای ماشین ظرفشویی بوش شما رخ دهد. مشکلاتی نظیر ارور E25، تمیز نشدن ظروف پس از اتمام کار، ارور E15، گرم نشدن آب دستگاه، عدم تخلیه آب دستگاه، ایجاد سروصدای زیاد و غیره که هرکدام علتی داشته و چه بسا گاها برای رفع آن باید از قطعات یدکی استفاده کرد.

البته رسالت شرکت سناپویان، تعمیر قطعات اصلی لوازم خانگی بوش است، اما در برخی موارد چاره‌ای بجز تعویض آن قطعه نیست! در اینجا باید بگوییم؛ یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های شرکت سناپویان، بهره گیری از قطعات یدکی اورجینال است. قطعاتی که به واسطه سال‌ها فعالیت و به دلیل دارا بودن مجوزهای لازم از وزارت کشور، قادر به واردات آنها به داخل و سپس بهره‌گیری از آنها بوده است.

لوازم جانبی ماشین ظرفشویی بوش

وقتی صحبت از لوازم جانبی وسایل خانه خصوصا وسایل آشپزخانه به میان می‌آید، کمتر کسی به ماشین ظرفشویی فکر می‌کند. در صورتی که این ماشین پرکاربرد آشپزخانه، بیشتر از آن چیزی که فکرش را می‌کنید، دارای لوازم جانبی‌ست.

از جمله؛ درب ظرف نمک، سبد ظرف در ابعاد بزرگ و کوچک، سبد قاشق چنگال، سینی فیلتر، نازل آبفشان، قاب فیلتر و غیره که در صورت بروز مشکل در هرکدام از آنها، باید جایگزینی باکیفیت برای آنها پیدا کرد. خوشبختانه فروشگاه شرکت سناپویان، باکیفیت‌ترین لوازم جانبی ماشین ظرفشویی بوش را در اختیار دارد.

مواد شوینده ماشین ظرفشویی بوش

تاکنون به این فکر کرده‌اید، بهترین مواد شوینده برای ماشین ظرفشویی بوش شما کدام است؟ هر ماشین ظرفشویی دارای 6 ماده شوینده‌ست که عدم استفاده از آنها، نه تنها می‌تواند به ماشین آسیب وارد کند، بلکه شستشوی ظروف را نیز به درستی انجام نداده و انتظارات شما را برآورده نمی‌کند!

این 6 ماده شوینده به شرح زیر است:

 1. پودر یا قرص شوینده
 2. نمک
 3. ژل ماشین
 4. جرم گیر
 5. بوگیر
 6. مایع جلا دهنده (شفاف کننده)

در حال حاضر تمامی این 6 محلول شستشو در فروشگاه شرکت سناپویان موجود است و می‌توانید به تهیه آنها بپردازیند. هرچند در تمامی سرویس‌های دوره‌ای، متخصصان به معرفی این محصولات پرداخته و افراد با توجه به نیاز خود می‌توانند به سراغ آنها بروند.

چگونه می توانم پمپ ماشین ظرفشویی خود را باز کنم؟

 

این ویدئو نحوه رفع انسداد پمپ ماشین ظرفشویی را نشان می دهد.

گول کلاهبردارها را نخورید

متاسفانه به تازگی اخباری مبنی بر فروش مواد شوینده بی‌کیفیت و تقلبی ماشین ظرفشویی برندهای معتبر و به نام دنیا در بازار ایران به گوش می‌رسد. این محصولات اغلب از قیمت پایین‌تری برخوردارند و همین مسئله افراد را مجاب به خرید می‌کند. درصورتیکه استفاده از مواد شوینده تقلبی نه تنها شستشوی ناقصی انجام می‌دهد، بلکه منجر به خرابی ظروف و حتی ماشین ظرفشویی می‌شود.

درواقع تصور صرفه اقتصادی مواد شوینده تقلبی، خسارات هنگفتی به بار خواهد آمد! لطفا برای تهیه مواد شوینده مناسب و اورجینال و به منظور جلوگیری از خرابی دستگاه، جهت کسب راهنمایی بیشتر با مشاورین شرکت سناپویان ارتباط بگیرید.

انواع مواد شوینده ظرفشویی بوش

برای اینکه بتوانید از بهترین و بالاترین سطح کیفیت ماشین ظرفشویی بوش بهره‌مند شوید باید اطلاعات جامع و کاملی را بدست آورده و از آن پیروی کنید. یکی از مهم‌ترین این اطلاعات، شناخت مواد شوینده متناسب است. بطور کلی مواد شوینده ظرفشویی بوش از نظر شکل و ماهیت‌شان به سه دسته تقسیم می‌شوند:

 • شوینده‌های پودری
 • شوینده‌های قرصی (انواع قرص ماشین ظرفشویی)
 • ژل شستشو

مکمل‌ها نیز نوع دیگری از شوینده هستند که کاربرد و کیفیت بالای آنها تنها زمانی که اصل باشند، نمایان می‌شود.

1- نمک: اصلی‌ترین کارایی نمک، گرفتن سختی آب، اصلاح آن و کنترل بو در ماشین ظرفشویی است.

2- مایع جلادهنده: این مایع آنتی‌باکتریال نه تنها به خشک کردن ظروف کمک می‌کند، بلکه به آنها جلا و شفافیت نیز می‌بخشد. این مایع در آخرین مرحله شستشوی ظروف تزریق شده و سطح ظروف را لغزنده می‌کند تا مانع از ماندن لک آب بر روی ظروف شود. (توصیه داریم برای دریافت بهترین نتیجه همیشه به سراغ محصول اورجینال بروید)

3- بوگیر: بوگیرها انواع مختلفی دارند و همانطور که از اسمشان مشخص است، با هدف خوشبو کردن داخل ماشین و ظروف استفاده می‌شود.

4- کریستال الماسی: این ماده برای بهبود کیفیت آب در شستشو بکار گرفته می‌شود.

5- جرم‌گیر: جرم‌گیرها در حال حاضر انواع مختلفی دارند. از جمله؛ جرم گیر پودری، قرص و مایع. از این ماده برای تمیز کردن لوله‌ها، مخزن‌ها و مسیر تخلیه تا فاضلاب در جهت بهبود عملکرد موتور و پمپ ظرفشویی استفاده می‌کنند.

اگر فکر می‌کنید به هرکدام از این محصولات نیاز دارید، تنها کافیست فرم درخواست زیر را تکمیل نمائید.

سخن آخر

اگر به دنبال بهره‌مندی از هرکدام از خدمات شرکت سناپویان هستید، همین الان با تکمیل فرم خدمات، درخواست خود را ارائه داده و متخصصان در کمترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار خواهند یا اینکه با خط ویژه یا شماره های خدمات تماس بگیرید.

سوالات متداول:

آیا سناپویان نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش است؟ بله، شرکت سناپویان به عنوان نماینده رسمی بوش در ایران، خدمات نصب، سرویس و تعمیر ظرفشویی بوش همراه با فروش قطعات یدکی اورجینال، لوازم جانبی و مواد شوینده اصلی را ارائه می‌کند.

آیا تعمیر ظرفشویی بوش در محل امکانپذیر است؟ بله، اکثر خدمات عیب یابی، سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در محل امکان پذیر است. مگر مواردی مانند تعویض بدنه استیل، آبریزش وان کف دستگاه و خرابی مخازن که نیاز به اوراق مونتاز دارند.

منبع

https://www.bosch-home.com/de/produkte/geschirrspueler

ثبت درخواست خدمات

نوع خدمات درخواستی:(Required)
نام و نام خانوادگی:(Required)
آدرس دقیق پستی:
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

5/5 - (4 امتیاز)

62 دیدگاه در “نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش و خدمات پس از فروش ظرفشویی بوش

 1. کوچکی گفت:

  ماشین ظرفشویی بنده نشت کرده و چند روز آب زیرش میاد بیرون ازش زیاد استفاده نکردم مشکلش چیه؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر . ابتدا شلنگ ورودی و فاضلاب را چک کنید .اگر مشکل برطرف نشد باید تکنسین دستگاه را بازید نماید . با شرکت تماس بگیرید .

 2. کامرانی گفت:

  شما چه شوینده های رو برای ماشین ظرفشویی موجود دارید و اینکه خودتون ‌کدوم شوینده ها رو پیشنهاد می‌دید که برای ماشین ظرفشویی مناسب تر هستن

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر قرص های FAIRY و FINISH را پیشنهاد میکنیم . برای راهنمایی و اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید .

 3. الهام قدیری گفت:

  روز بخیر من ماشین ظرفشویی بوش رو سالهاست دارم و خیلی از عملکردش راضی هستم مدتی هست که دچار صدا شده میخواستم بدونم باید برای تعمیرش چطور اقدام کنم ایا رفع میشه؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   ابتدا باید پروانه دستگاه را تمیز و دستگاه را جرم گیری نمایید . سپس فیلتر پایین دستگاه را تمیز کنید .
   ظرف هارا طوری بچینید که پروانه ها هنگام چرخش به ظروف برخورد نکند . اگر صدا برطرف نشد باید تکنسین دستگاه را بازدید نماید.
   برای هماهنگی با شرکت تماس حاصل نمایید

 4. مرجان گفت:

  اگر از ماشین ظرفشویی مدت زمان زیادی استفاده کنیم خراب میشه ماشین ظرفشویی یا مشکل ایجاد میشه براش؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   ظرفشویی تنها وسیله ای است که با شستشوی زیاد با مواد شوینده با کیفیت ، عمر آن طولانی میشود و عملکرد بهتری خواهد داشت.
   به شرط آنکه به موقع از جرم گیر استفاده نمایید. و بین هر شستشوی یک الی دو ساعت به دستگاه استراحت دهید .
   ظرفشویی به علت دارا بودن مخزن رزین و نمک بهتر است همیشه مرطوب بماند.
   در صورت استفاده نکردن دستگاه، پمپ رطوبت خود را ازدست داده و قطعات خشک شده و دستگاه آسیب می بیند .

  2. رشیدی مهتاب گفت:

   وقت خوش ماشین ظرفشویی هرچندوقت یک بار احتیاج به سرویس کردن داره و باید تمیز کنیم این کارو خودمونم میتونیم انجام بدیم؟

   1. سناپویان گفت:

    سلام وقت بخیر ظرفشویی هر 2 الی 3 ماه یکبار نیاز به جرم گیری دارد . هر هفته متناسب با میزان مصرف ، باید فیلتر کف دستگاه تمیز شود . از برنامه صحیح نسبت به ظروف و مقدار چربی استفاده شود .

 5. علی سالم گفت:

  باعرض سلام و وقت بخیر
  من ظرفشویی بوش خرید کردم ولی گارانتی شرکت دیگری رو داره و هنوز نصبش نکردم. امکانش هست برای خدمات نصب و گارانتی به جای اون شرکت از خدمات شما استفاده کنم؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای ثبت گارانتی و نصب دستگاه به صورت گارانتی دار باید با همان شرکتی که دستگاه را گارانتی کرده تماس بگیرید. در غیر این صورت اگر شرکت دیگری دستگاه را نصب کند بدون گارانتی انجام میشود.
   برای توضیحات و اطلاعات بیشتر با شرکت سناپویان تماس بگیرید.

 6. صبا صالحی گفت:

  ماشین ظرفشویی من۱۲ نفره وقتی سر یه ساعت مشخصی میزارم که ظرفا شسته بشه بیشتر از اون زمان میشه و تا وقتی که دستی خاموشش نکنم ماشین رو خودش خاموش نمیشه

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقتی بخیر
   تمام دستگاه ها این آپشن رو ندارند فقط ظرفشویی سری 6 یک مدل که آن هم قفل درب متفاوتی و دارد و فقط روی برنامه 50 درجه اسن قابلیت را دارد.
   دستگاه شما از نظر فنی ایرادی ندارد.

 7. رحمتی گفت:

  مایع جلا دهنده و شفاف کننده میخواستم برای ماشین ظرفشویی بوش چطور میتونم ثبت سفارش انجام بدم اگر امکانش هست قیمتش و طرز استفاده ازش هم بگید ممنون

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   اگر از قرص های فیری و فینیش کوانتوم استفاده می کنید دیگر نیاز به استفاده از جلادهنده نیست.
   جلادهنده های موجود در بازار تقلبی و تاریخ گذشته هستند و به علت اسیدی بودن استیل و کابین دستگاه را سوراخ میکند.

 8. رجبی گفت:

  از وقتی که ماشین ظرفشویی رو خریدم ظرفا بعد از اینکه شسته میشن لک میش بخاطر آب هست یا ماشین ظرفشویی؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   این مشکل به دلیل استفاده از مواد شوینده نامرغوب است .
   سعی کنید برای کارکرد صحیح دستگاه و شستشوی تمیز از شوینده استاندارد و تاریخ دار استفاده کنید

 9. حمیدی گفت:

  ماشین ظرف شویی بوش گرفتم ولی یک سالی گذشته از زمان خریدش میخوام الان نصبش کنم شما انجام میدید کار راه اندازی و نصبش رو؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر بله انجام میدیم برای هماهنگی با شرکت تماس بگیرید با تشکر

 10. وحیده گفت:

  ماشین ظرف شویی ایراد پیدا کرده میخواستم بدونم در چه ساعتی از روز میتونم با شرکت هماهنگ کنم برای خدمات؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 4.30 و پنجشنبه از ساعت 9 الی 12.30 تماس بگیرید

   1. رها بهادری گفت:

    نصب ماشین ظرفشویی مارو شما انجام دادین بسیار عالی توضیح دادن در مورد استفادش و کارایش واینکه چطور استفاده کنیم دستتون درد نکنه ممنون

 11. حسنی گفت:

  ماشین ظرفشویی بوش دارم ۱۴ نفره سه سال که دارم استفاده میکنم ازش ولی جدیدا ظرفا رو همونطور نشسته بیرون میده نمیدونم چرا

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   ابتدا باید پروانه های ظرفشویی بازدید شود. فیلتر دستگاه حداقل هفته ای یک بار تمیز شود
   هر دو الی سه ماه دستگاه را جرم گیری نمایید .
   مهمترین مطلب از شوینده های استاندارد (که از نمایندگی های معتبر و سناپویان خریداری شده) استفاده نمایید.
   برنامه مناسب را انتخاب کنید.
   در صورت برطرف نشدن ایراد با شرکت تماس بگیرید.

 12. رحمانی گفت:

  ماشین ظرفشویی بنده مارک بوش هست که دوسال پیش خریداری شده و تو این مدت کنار بوده و هیچ استفاده ای ازش نشده الان که وصلش کردم روشن نمیشه به هیچ عنوان چکارش باید کرد؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   ابتدا کابل برق ورودی دستگاه چک شود . با پریز های مختلف چک کنید
   اگر دستگاه روشن نشد با شرکت تماس حاصل فرمایید تا تکنسین ارسال کنیم.

 13. امیدی گفت:

  برای تعمیر ماشین ظرفشویی شویی مدل بوش چطور باید هماهنگ کنم؟همه شهر ها شعبه دارین؟بنده شهر کاشان هستم

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر برای هماهنگی درخواست تکنسین و یا درخواست قطعه باید با شرکت تماس بگیرید
   بله شهر کاشان نماینده داریم

 14. صبا گفت:

  جرم گیر و پودر برای ماشین ظرفشویی بوش میخواستم الان موجود دارید؟قیمتش چقدر هست و میشه تعداد پایین هم سفارش داد؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله جرم گیر و قرص موجوده
   برای اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید و یا از طریق واتس اپ با شرکت ارتباط بگیرید .

 15. ساناز یاری گفت:

  سلام ببخشید چرا ظرف ها رو که داخل ماشین ظرفشویی میزاریم بعد از شست وشو خشک نمیکنه ظرف هارو؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   در دستگاه های مدل قدیمی اگر دستگاه مایع جلادهنده نداشته باشد عمل خشک کردن انجام نمی‌شود
   در سری های جدید احتمالا برد یا هیت پمپ و یا سنگ زئولیت دستگاه آسیب دیده است
   باید تکنسین دستگاه رو بازدید نماید

 16. منتظری دریا گفت:

  سلام روزبخیر ببخشید یک سوال داشتم علت این که آب داخل ماشین ظرفشویی بوش گرم نمیشه چی هست؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   احتمالا المنت دستگاه آسیب دیده و باید تکسنین دستگاه را بازدید نماید

 17. مریم حصاری گفت:

  سلام من تازه چند روزه از ماشین ظرفشویی استفاده کردم ولی الان دیگه آب داخل ماشین ظرفشویی نمیرسه امکانش هست راهنمایی کنید لطفا

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   اگر ظرفشویی و کم کار کند ممکن است موتور دستگاه دچار مشکل شود
   باید تکسنین دستگاه رو بررسی کند

 18. اسدی گفت:

  سلام خداقوت امروز بعداز مدت ها ماشین ظرفشویی رو که داشتم آمدم ازش استفاده کنم ولی موقعی که خواستم به برق وصلش کنم فیوز پرید دوبار فیوز پرید که دیگه وصلش نکردم ایرادش چی هست؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   احتمالا اتصالی برق پیدا کرده .
   باید تکنسین بفرستیم تا دستگاه و برد و کابل را  بررسی کند

 19. فرجی گفت:

  خسته نباشید بعد از این که ماشن ظرفشویی رو خاموش میکنم ظرفا شسته شده ولی خشک نیست همراه با آب هست چکار کنم مشکلش برطرف بشه؟

  1. سناپویان گفت:

   با سلام و احترام
   اگر دستگاه مدل قدیمی است مخزن مایع جلادهنده چک شود
   اگر سری sms باشد تنظیم خشک کن بررسی شود و روی حالت نرمال تنظیم شود
   اگر دستگاه درست نشد باید تکنسین بیاید برای بازدید دستگاه

 20. عزیزی گفت:

  سلام من ماشین ظرفشویی بوش دارم خیلی سال هست و خیلی هم ازش استفاده میکنم راضی هستم ولی الان زیاد صدا میده یعنی ایراد پیدا کرده؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   ابتدا چیدمان ظروف چک شود اگر بر طرف نشد ایراد از موتور یا آبفشان می باشد باید دستگاه بازدید شود با شرکت تماس بگیرید تا تکنسین بفرستیم

 21. یکتافر گفت:

  ماشین ظرفشویی بنده وقتی که باهاش ظرف ها رو می‌شوری و مراحل شست وشو کامل انجام میشه بعد از اتمام کار هنوز آب داخل ماشین ظرفشویی باقی میمونه دلیلش چی هست؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   احتمالا مسیر فاضلاب ایراد دارد و ارتفاع شلنگ تخلیه باید بالاتر از سطح فاضلاب باشد .
   فیلتر پایین رو تمیز کنید
   جرم گیری کنید
   در صورت برطرف نشدن مشکل با شرکت تماس بگیرید

 22. حسن پور گفت:

  سلام وقت بخیر من از دیروز دیگه دکمه های ماشین ظرفشویی م کار نمیکنه نمیدونم چکار کنم اگر میشه کمک کنید ممنون

  1. سناپویان گفت:

   با سلام
   ابتدا یکبار دستگاه را از برق بکشید بعد از 5دقیقه مجدد به برق وصل نمایید بعد از روشن کردن دستگاه کلید ریست را سه ثانیه نگه دارید اگر مشکل حل نشد با شرکت تماس حاصل فرمایید

 23. پریا احمدی گفت:

  سلام و عرض ادب چندوقتی ماشین ظرفشویی که دارم ظرف رو درست حسابی نمیشوره آب داخلش جمع میشه چکارش کنم ؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   ابتدا فیلتر دستگاه تمیز شود
   مسیر تخلیه بازدید شود که گرفتگی نداشته باشد
   سپس یکبار دستگاه رو ریست نمایید و روی برنامه با تایم کم تنظیم کنید تا کار کند
   اگر مشکل برطرف نشد باید تکنسین دستگاه رو بازدید و بررسی کند

 24. سلماز گفت:

  سلام وقت بخیر من خیلی وقت نیستش که ماشین ظرفشویی رو دارم ازش استفاده میکنم یعنی چندسال که خریدمش ولی کنار بوده و ازش استفاده نشده الان ولی خیلی موقع کار سروصدا داره

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   ابتدا باید چیدمان دستگاه بازدید شود
   موقع چیدمان ظروف پروانه ها رو چک کنید به ظروف برخورد نکند که این برخورد موجب صدا می شود
   اگر مشکل برطرف نشد ممکن است پمپ و موتور اسیب دیده و یا شی ء گیر کرده باید تکنسین بیاد برای بازدید دستگاه

 25. رحیمی گفت:

  سلام روز بخیر وقتی داریم از ماشین ظرفشویی استفاده میکنیم دلیل این که کف از بالای در ماشین ظرفشویی بیرون میاد چی هست؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   اگر از مواد شوینده مناسب استفاده نکنید چنین مشکلی ایجاد می شود
   از قرص های شوینده مناسب استفاده کنید
   اگر درست نشد با شرکت تماس بگیرید

 26. صابری گفت:

  باسلام خسته نباشید ببخشید بنده یک سوال داشتم چطور میشه بوی داخل ماشین ظرفشویی هست رو از بین برد و چطور باید داخلش رو تمیز کرد؟ممنون

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   ابتدا دستگاه را جرم گیری کنید و بعد از بوگیر استفاده کنید

 27. یلدا محرابی گفت:

  سلام وقت بخیر شما قرص ماشین ظرفشویی هم دارید؟
  درکل برای ماشین ظرفشویی قرص بهتره یا پودر شما چی پیشنهاد میدید

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر بله موجوده
   قرص های فیری و فینیش رو پیشنهاد میکنیم
   بهتره از قرص استفاده کنید

 28. مظفری گفت:

  سلام وقت بخیر چرا ماشین ظرفشویی من چراغش روشن هست اما ماشین ظرفشویی کار نمیکنه ایرادش چی هست؟

  1. سناپویان گفت:

   سلام وقت بخیر
   ابتدا دکمه on/off را بزنید بعد دکمه استارت را 3تا 5 ثانیه نگهدارید تا ریست شود
   یک دقیقه اجازه بدین دستگاه کار کنه و روی یک برنامه دلخواه تنظیم کنید تا کار کند
   در صورت درست نشدن اطلاع دهید تا تکنسین بفرستیم

 29. شعبانی گفت:

  خسته نباشید ببخشید چقدر طول میکشد تا تعمیرکار جهت رفع عیب مراجعه کند؟و اینکه برای شهرستان هم تعمیر حضوری دارید؟

  1. سناپویان گفت:

   با سلام و احترام
   اگر در محدوده شرکت باشید در اسرع وقت ولی مناطق دیگر تا 24 ساعت بعد از ثبت درخواست کارشناس اعزام می شود.
   بله برای شهرهای دیگر نیز نمایندگی در سراسر ایران داریم.
   با تشکر.

  2. بهاره صالحی گفت:

   روزبخیر ممنون از سایت خوبتون جهت تعمیر ماشین ظرف شویی بوش تشریف آوردید بسیار خوش اخلاق و مسلط بودن خیلی دقیق و سریع هم کار رو انجام دادن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *